Rozwód

i Podział majątku
Konstancin-Jeziorna

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Konstancin-Jeziorna

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Konstancin-Jeziorna

690 946 408

Skwarek Paweł, radca prawny. Kancelaria

Bielawska 15 lok. 30
05-520 Konstancin-Jeziorna
telefon: 535454452
Zamów wizytę
woj. mazowieckie
email: bartolus@gazeta.pl
www:
Facebook: Skwarek Paweł, radca prawny. Kancelaria, Konstancin-Jeziorna Facebook: Skwarek Paweł, radca prawny. Kancelaria, Konstancin-Jeziorna - brak danych Linkedin: Skwarek Paweł, radca prawny. Kancelaria, Konstancin-Jeziorna - brak danych Instagram: Skwarek Paweł, radca prawny. Kancelaria, Konstancin-Jeziorna> - brak danych Twitter: Skwarek Paweł, radca prawny. Kancelaria, Konstancin-Jeziorna - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Konstancin-Jeziorna


Skwarek Paweł, radca prawny. Kancelaria

Bielawska 15 lok. 30, 05-520 Konstancin-Jeziorna

tel: 535454452

email: bartolus@gazeta.pl

Czyżewski Tomasz. Kancelaria notarialna

Wilanowska 1, 05-520 Konstancin-Jeziorna

tel: 22 754 04 85

email: czyzewski@notariusze.waw.pl

Grochulski Piotr. Kancelaria Adwokacka.

Leśna 8, 05-510 Konstancin-Jeziorna

tel: 22 750 41 17

email: groszek@elektron.pl

Kancelaria radcy prawnego i doradcy podatkowego

Piłsudskiego 11, 05-510 Konstancin-Jeziorna

tel: 535454452

email: kancelaria@prawoipodatki.org

Cieciera Rafał. Kancelaria radcy prawnego

Kołobrzeska 52d lok. 15, 05-510 Konstancin-Jeziorna

tel: 502088502

email: rafal.cieciera@gmail.comPRAWNIK RADZI


Obowiązek alimentacyjny nie tylko wobec dzieci

Obowiązek alimentacyjny nie tylko wobec dzieci

Z alimentami nieodłącznie kojarzy Nam się obowiązek dostarczenia środków utrzymania i wychowania, który ciąży na rodzicach (a w zasadzie na jednym z nich) po orzeczeniu przez sąd rozwodu bądź unieważnieniu małżeństwa.


Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Zasadą jest, że dziecko pozostaje aż do osiągnięcia pełnoletności pod władzą rodzicielską, która przysługuje w pełnym zakresie obojgu rodzicom. Jeżeli jednak wymaga tego dobro dziecka, Sąd może orzec o zawieszeniu, ograniczeniu lub pozbawieniu władzy rodzicielskiej ...


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Konstancin-Jeziorna

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Konstancin-Jeziorna i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne lub reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad i wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują w zasadzie wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie spraw rozwodowych, majątkowych, karnych, itd.). W zależności od dziedziny, w której prowadzą swoją praktykę, prawnicy mogą posiadać różnorodne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, w tym prawo rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku), prawo spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto