Rozwód

i Podział majątku
Złotów

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Złotów

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Złotów

690 946 408

Rudnik Patrycja, radca prawny. Kancelaria

Łowiecka 1
77-400 Złotów
telefon: 533490240
Zamów wizytę
woj. wielkopolskie
email: rudnikpatrycj@wp.pl
www:
Facebook: Rudnik Patrycja, radca prawny. Kancelaria, Złotów Facebook: Rudnik Patrycja, radca prawny. Kancelaria, Złotów - brak danych Linkedin: Rudnik Patrycja, radca prawny. Kancelaria, Złotów - brak danych Instagram: Rudnik Patrycja, radca prawny. Kancelaria, Złotów> - brak danych Twitter: Rudnik Patrycja, radca prawny. Kancelaria, Złotów - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Złotów


Kilar Radosław. Kancelaria radcy prawnego

Wojska Polskiego 1-1a lok. 11, 77-400 Złotów

tel: 602693788

email: radca.kilar@gmail.com

strona www

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Bartosz Włoch

Konopnickiej 15a, 77-400 Złotów

tel: 67 349 18 02

email: zlotow.wloch@komornik.pl

strona www

Stanisław Godlewski Kancelaria Adwokacka Adwokat Stanisław Godlewski

Konopnickiej 15a, 77-400 Złotów

tel: 67 263 35 86

email: adwokat@godlewski.pl

Mikicka-Połczyńska Grażyna.

pl. Kościuszki 11 lok. 5, 77-400 Złotów

tel: 602323177

email: kancelaria.gina@interia.pl

Pacholik Michał. Kancelaria Adwokacka

pl. Wolności 13, 77-400 Złotów

tel: 692337935

email: kancelaria.pacholik@wp.pl

Gołaszewska Daria. Kancelaria notarialna

pl. Paderewskiego 10, 77-400 Złotów

tel: 67 263 32 78

email: kancelaria@golaszewska.pl

Gołaszewska D. Kancelaria radcy prawnego

pl. Kościuszki 11/5, 77-400 Złotów

tel: 67 265 35 42

email: kancelaria@golaszewska.pl

Kaźmierczak-Barabasz Wiesława.

Szpitalna 12, 77-400 Złotów

tel: 500209798

email: kancelariabarabasz@neostrada.pl

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Norwida 4, 77-400 Złotów

tel: 67 263 79 78

email: komorniksadowyzlotow@e-zlotow.pl

Sząszor Mariusz. Kancelaria Prawna.

Zientara-Malewskiej 5 lok. 5c lok. 4, 77-400 Złotów

tel: 67 269 59 55

email: kontakt@mariuszszaszor.plPRAWNIK RADZI


Jakie są fromalności spadkowe?

Prawnik, radca prawny czy adwokat - kto pomoże?

Gdy mamy jakiś problem prawny bardzo często nie wiemy, do kogo z nim się zwrócić. Do prawnika, adwokata, a może do radcy prawnego? Czy te zawody czymkolwiek się różnią? A może to tylko kwestia nazewnictwa i nie ma znaczenia, do kogo się zwrócimy?Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Złotów

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Złotów i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne, a także reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad, a także wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują większość spraw o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej). W zależności od dziedziny, w której pracują, prawnicy mogą mieć różne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto