Rozwód

i Podział majątku
Kętrzyn

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Kętrzyn

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Kętrzyn

690 946 408

Popławska-Pietroniuk Monika. Kancelaria adwokacka

gen. Sikorskiego 53A lok. 6
11-400 Kętrzyn
telefon: 507200200
Zamów wizytę
woj. warmińsko-mazurskie
email: monika.pietroniuk@gmail.com
www:
Facebook: Popławska-Pietroniuk Monika. Kancelaria adwokacka, Kętrzyn Facebook: Popławska-Pietroniuk Monika. Kancelaria adwokacka, Kętrzyn - brak danych Linkedin: Popławska-Pietroniuk Monika. Kancelaria adwokacka, Kętrzyn - brak danych Instagram: Popławska-Pietroniuk Monika. Kancelaria adwokacka, Kętrzyn> - brak danych Twitter: Popławska-Pietroniuk Monika. Kancelaria adwokacka, Kętrzyn - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Kętrzyn


Kancelaria Radcy Prawnego Beaty Bihuń

Plac Piłsudskiego 11, 11-400 Kętrzyn

tel: 663545786

email: radcaketrzyn@op.pl

strona www

Celsus. Kancelaria adwokacka. Borzymowski P.

gen. Sikorskiego 20 lok. 112, 11-400 Kętrzyn

tel: 510314367

email: borzymowski@kancelariacelus.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Bączek

gen. Sikorskiego 20 /112, 11-400 Kętrzyn

tel: brak danych

email: darekbaczek@poczta.fm

Duczmalewska Beata, notariusz

Mickiewicza 4, 11-400 Kętrzyn

tel: 89 751 52 71

email: duczmalewska@mailbox.olsztyn.pl

Kornfeld Jerzy, adwokat. Kancelaria

Powstańców Warszawy 3, 11-400 Kętrzyn

tel: 89 751 24 91

email: jkmecenas@poczta.onet.pl

Bielański Ryszard. Kancelaria radcy prawnego

Wojska Polskiego 17 lok. 4, 11-400 Kętrzyn

tel: 89 751 10 83

email: kancelaria.bielanski@gmail.com

Rodak Artur R. Kancelaria Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym

Daszyńskiego 37 lok. 1, 11-400 Kętrzyn

tel: 89 751 16 14

email: ketrzyn.rodak@komornik.pl

Popławska-Pietroniuk Monika. Kancelaria adwokacka

gen. Sikorskiego 53A lok. 6, 11-400 Kętrzyn

tel: 507200200

email: monika.pietroniuk@gmail.com

Kancelaria Notarialna Notariusz Monika Krasucka

Kopernika 8 lok. 1, 11-400 Kętrzyn

tel: 89 751 88 27

email: notariusz.krasucka@wp.pl

Kamińska Regina, notariusz

Mickiewicza 2a lok. 1, 11-400 Kętrzyn

tel: 89 752 32 34

email: reginakaminska@interia.euPRAWNIK RADZI


Dodatek mieszkaniowy 2020. Jak uzyskać dodatek mieszkaniowy?

Jak uzyskać dodatek mieszkaniowy w 2020 roku

Zgodnie z ustawą z dnia 21 czerwca 2001 r. o dodatkach mieszkaniowych (Dz.U. z 2017 r. poz. 180 z późn. zm.) w wyjątkowych sytuacjach, mozna ubiegać się o tzw. "dodatek mieszkaniowy", czyli w zasadzie dopłatę ...Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Kętrzyn

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Kętrzyn i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne, reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad oraz wspierają klientów w trudnych sprawach spornych. Obsługują zazwyczaj wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy karnej, majątkowej, rozwodowej). W zależności od nabytej praktyki i doświadczenia, prawnicy mają możliwość wybierania różnych specjalizacji, takich jak prawo cywilne (majątkowe, rodzinne, spadkowe), prawo pracy, prawo podatkowe, karne wykonawcze, międzynarodowe i tak dalej. Każda z tych specjalizacji wymaga od prawników posiadania szczególnych umiejętności i wiedzy, aby skutecznie pomagać swoim klientom. Dzięki temu prawnicy są w stanie lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej w różnych dziedzinach.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto