Rozwód

i Podział majątku
Świecie

56 696 98 38

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Świecie

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Świecie

690 946 408

Pawełczyk Piotr. Komornik

Kopernika 5 lok. 1
86-100 Świecie
telefon: 52 331 26 65
Zamów wizytę
woj. kujawsko-pomorskie
email: swiecie.pawelczyk@komornik.pl
www:
Facebook: Pawełczyk Piotr. Komornik, Świecie Facebook: Pawełczyk Piotr. Komornik, Świecie - brak danych Linkedin: Pawełczyk Piotr. Komornik, Świecie - brak danych Instagram: Pawełczyk Piotr. Komornik, Świecie> - brak danych Twitter: Pawełczyk Piotr. Komornik, Świecie - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Świecie


Kancelaria Prawna Świecie. Anna Roszak-Laaser

ul. Generała Józefa Hallera 4/12, 86-100 Świecie

tel: 797 596 674

email: prawo@kancelariaprawna-swiecie.pl

Adwokat Jakub Jaworski Kancelaria Adwokacka

Mały Rynek 3, 86-100 Świecie

tel: 510 258 232

email: kancelaria@jaworskiadwokat.pl

strona www

Kancelaria Adwokacka adwokat Łukasz Wójcik

ul. 10 lutego 10, 86-100 Świecie

tel: 52 361 86 08, 694 273 733

email: adwokatwojcik@op.pl

strona www

Pawełczyk Piotr. Komornik

Kopernika 5 lok. 1, 86-100 Świecie

tel: 52 331 26 65

email: swiecie.pawelczyk@komornik.pl

Ożga-Piotrowska Maria. Kancelaria Adwokacka

Sądowa 7, 86-100 Świecie

tel: 52 331 47 60

email: m.ozga-piotrowska@pro.onet.pl

Wiczyński Adam, adwokat. Kancelaria

Klasztorna 13a, 86-100 Świecie

tel: 501424396

email: adw.a.wiczynski@gmail.com

Pastwa Czesław, Adwokat. Kancelaria adwokacka

Mały Rynek 3, 86-100 Świecie

tel: 52 331 28 98

email: adwokatpastwa@tlen.pl

Pastwa Czesław, adwokat. Kancelaria

Mały Rynek 3, 86-100 Świecie

tel: 52 331 28 98

email: adwokatpastwa@tlen.pl

Kowalik Andrzej, adwokat. Kancelaria

Sądowa 18a, 86-100 Świecie

tel: 52 331 44 44

email: aleksandrakowalik@op.pl

Kowalik Andrzej, adwokat. Kancelaria

Sądowa 18a, 86-100 Świecie

tel: 52 331 44 44

email: aleksandrakowalik@op.plPRAWNIK RADZI


Odmowa składania zeznań jako świadek w postępowaniu karnym

Odmowa składania zeznań jako świadek w postępowaniu karnym

Przepisy postępowania karnego przewidują dwie grupy świadków, którym przysługuje prawo odmowy złożenia zeznań. Pierwsza grupa obejmuje osoby wezwane do stawienia się w charakterze świadków, które to są związane więzami osobistymi z osobą oskarżoną.


Upadłość konsumencka – jak ją ogłosić?

Dla kogo zasiłek pogrzebowy i jak go otrzymać?

Organizacja pogrzebu wiąże się z wieloma wydatkami. Ustawa z dnia 17 grudnia 1998 r. o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych przewiduje wypłatę zasiłku pogrzebowego w wysokości do 4000 zł


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Świecie

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Świecie i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne lub reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad i wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują w zasadzie wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie spraw rozwodowych, majątkowych, karnych, itd.). W zależności od dziedziny, w której prowadzą swoją praktykę, prawnicy mogą posiadać różnorodne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, w tym prawo rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku), prawo spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto