Rozwód

i Podział majątku
Ciechanów

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Ciechanów

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Ciechanów

690 946 408

Oświeciński Wojciech. Kancelaria radcy prawnego

Sienkiewicza 58 lok. 4
06-400 Ciechanów
telefon: 23 672 82 98
Zamów wizytę
woj. mazowieckie
email: wojciech@oswiecinski.com
www:
Facebook: Oświeciński Wojciech. Kancelaria radcy prawnego, Ciechanów Facebook: Oświeciński Wojciech. Kancelaria radcy prawnego, Ciechanów - brak danych Linkedin: Oświeciński Wojciech. Kancelaria radcy prawnego, Ciechanów - brak danych Instagram: Oświeciński Wojciech. Kancelaria radcy prawnego, Ciechanów> - brak danych Twitter: Oświeciński Wojciech. Kancelaria radcy prawnego, Ciechanów - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Ciechanów


Kancelaria Adwokacka Adwokat Kinga Wisniewska

Pułtuska 20c/24, 06-400 Ciechanów

tel: 500 736 920

email: kancelaria@adwokatwisniewska.pl

Kancelaria Adwokacka Milena Ewa Makarska-Szalon

ul. Nowozagumienna 4, 06-400 Ciechanów

tel: 606 806 499

email: milena.makarska@gmail.com

Kancelaria Adwokacka Paweł Szalon

ul. Nowozagumienna 4, 06-400 Ciechanów

tel: 501 584 376

email: pszalon@adwokat-szalon.pl

Rusiecki Grzegorz, adwokat. Kancelaria

Rzeczkowska 5, 06-400 Ciechanów

tel: 606710289

email: g_rusiecki.adwokat@o2.pl

strona www

Perdjan Urszula. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Orylska 3a, 06-400 Ciechanów

tel: 23 672 59 36

email: ciechanow@komornik.pl

strona www

Dołowy Artur, radca prawny. Obsługa podmiotów gospodarczych i osób prywatnych

Warszawska 4, 06-400 Ciechanów

tel: 23 672 02 41

email: adolowy@wp.pl

Kancelaria Adwokacka Adwokat. Joanna Falęcka

Warszawska 33, 06-400 Ciechanów

tel: 517302955

email: joanna.falecka@wp.pl

Witkowska Karolina. Kancelaria Prawna.

Ranieckiej 13, 06-400 Ciechanów

tel: brak danych

email: kancelaria.karolina.witkowska@gmail.com

Kancelaria Prawnicza Tetkowski i Wspólnicy Sp. p.

ul. Świętokrzyska 18, 06-400 Ciechanów

tel: 23 674 32 60

email: kancelaria@tetkowski.com.pl

Nadratowska-Malinowska Dorota, radca prawny. Kancelaria

Sienkiewicza 58 lok. 4, 06-400 Ciechanów

tel: 607036652

email: nadratowska-malinowska@wp.plPRAWNIK RADZI


Uchybienie terminu do dokonania czynności procesowej

Uchybienie terminu do dokonania czynności procesowej

W postępowaniu przed Sądem bardzo dużą rolę odgrywają terminy. Uchybienie terminowi spowoduje, że nawet jeśli ostatecznie czynności dokonamy, to będzie ona bezskuteczna. Przepisy przewidują jednak szczególną sytuację, w której otwierają możliwość do przywrócenia terminu na dokonanie czynności...Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Ciechanów

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Ciechanów i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekKompleksowe doradztwo prawne a także reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnej sprawie spornej i udzielają porad. Najczęściej obsługują typowe sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej). Jednakże aby lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej, w zależności od nabytej praktyki i doświadczenia zawodowego, prawnicy mogą mieć różne specjalizacje, takie jak prawo pracy, prawo cywilne, karne wykonawcze, prawo podatkowe, międzynarodowe i inne.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto