Rozwód

i Podział majątku
Złotoryja

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Złotoryja

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Złotoryja

690 946 408

Michał Regulski, adwokat. Kancelaria

pl. Lotników Polskich 1
59-500 Złotoryja
telefon: 608025374
Zamów wizytę
woj. dolnośląskie
email: kancelaria@adwokatregulski.pl
www:
Facebook: Michał Regulski, adwokat. Kancelaria, Złotoryja Facebook: Michał Regulski, adwokat. Kancelaria, Złotoryja - brak danych Linkedin: Michał Regulski, adwokat. Kancelaria, Złotoryja - brak danych Instagram: Michał Regulski, adwokat. Kancelaria, Złotoryja> - brak danych Twitter: Michał Regulski, adwokat. Kancelaria, Złotoryja - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Złotoryja


Kancelaria Notarialna Elżbieta Tarnogórska Dorota Fabiś S.C.

pl. Lotników Polskich 1, 59-500 Złotoryja

tel: 76 878 34 04

email: e.tarnogorska@bbk.pl

Michał Regulski, adwokat. Kancelaria

pl. Lotników Polskich 1, 59-500 Złotoryja

tel: 608025374

email: kancelaria@adwokatregulski.pl

Jerka Marek, adwokat. Kancelaria

Krasickiego 1a, 59-500 Złotoryja

tel: 76 878 78 78

email: kancelaria@marekjerka.pl

Pastuch Sylwia. Kancelaria Adwokacka.

Kościuszki 1 c, 59-500 Złotoryja

tel: brak danych

email: sylwia41@poczta.onet.pl

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Andrzej Maciejewski

pl. Lotników Polskich 1, 59-500 Złotoryja

tel: 76 878 22 82

email: zlotoryja@komornik.pl

Nowicki Artur, adwokat. Kancelaria

Kolejowa 4, 59-500 Złotoryja

tel: 663870099

email: zlotoryja@nowicki.com.plPRAWNIK RADZI


Przesłanki orzeczenia rozwodu, separacji

Przesłanki orzeczenia rozwodu, separacji

Kodeks rodzinny i opiekuńczy w art. 56 § 1 wymienia dwie pozytywne przesłanki rozwodu, tj. zupełność i trwałość rozkładu pożycia, przy założeniu, że muszą one wystąpić łącznie.


Notariusz, kto to jest notariusz, czynności notarialne

Notariusz, kto to jest notariusz, czynności notarialne

Notariusz to prawnik, powołany do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną (czynności notarialne). Działalność notariuszy reguluje m.in. ustawa.


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Złotoryja

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Złotoryja i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekReprezentacja klientów w sądzie oraz kompleksowe doradztwo prawne - Adwokaci wspierają klientów w trudnej sprawie spornej oraz udzielają porad, Najczęściej obsługują szereg spraw o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej, majątkowej, spadkowej, karnej).

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto