Rozwód

i Podział majątku
Tomaszów Lubelski

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Tomaszów Lubelski

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Tomaszów Lubelski

690 946 408

Mazur-Chromiak Marcin. Kancelaria adwokacka

Lwowska 41 lok. 34A
22-600 Tomaszów Lubelski
telefon: brak danych
Zamów wizytę
woj. lubelskie
email: marcinmazur@poczta.onet.pl
www:
Facebook: Mazur-Chromiak Marcin. Kancelaria adwokacka, Tomaszów Lubelski Facebook: Mazur-Chromiak Marcin. Kancelaria adwokacka, Tomaszów Lubelski - brak danych Linkedin: Mazur-Chromiak Marcin. Kancelaria adwokacka, Tomaszów Lubelski - brak danych Instagram: Mazur-Chromiak Marcin. Kancelaria adwokacka, Tomaszów Lubelski> - brak danych Twitter: Mazur-Chromiak Marcin. Kancelaria adwokacka, Tomaszów Lubelski - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Tomaszów Lubelski


Kłoczkowski Krystian, Adwokat. Kancelaria

Lwowska 66a, 22-600 Tomaszów Lubelski

tel: 691184822

email: kancelaria.tomaszow@gmail.com

strona www

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Michał Kasprowicz

Lwowska 53a, 22-600 Tomaszów Lubelski

tel: 84 664 22 25

email: tomaszow.lubelski@komornik.pl

Kancelaria Adwokacka adw. Aleksander Cieślak

Lwowska 55, 22-600 Tomaszów Lubelski

tel: 84 664 21 87

email: aleksander.cieslak@post.pl

Cerkiewicz-Cieślak Grażyna, Cieślak Aleksander. Kancelaria adwokacka

Lwowska 55, 22-600 Tomaszów Lubelski

tel: 84 664 21 87

email: aleksander.cieslak@post.pl

Bielecka Adela, notariusz

Lwowska 48, 22-600 Tomaszów Lubelski

tel: 84 665 82 75

email: bielecka@notar.pl

Ciupak Elżbieta. Kancelaria notarialna

Bracka 11, 22-600 Tomaszów Lubelski

tel: 84 665 82 62

email: ciupak@notar.pl

Barcicki, radca prawny

Lwowska 48 lok. 4, 22-600 Tomaszów Lubelski

tel: 84 664 10 45

email: kancelaria1@poczta.onet.eu

Mazur-Chromiak Marcin. Kancelaria adwokacka

Lwowska 41 lok. 34A, 22-600 Tomaszów Lubelski

tel: brak danych

email: marcinmazur@poczta.onet.pl

Kancelaria adwokacka Aleksandra Bury, Janusz Bury

Lwowska 54, 22-600 Tomaszów Lubelski

tel: 604931456

email: olabury@wp.plPRAWNIK RADZI


Jakie są fromalności spadkowe?

Prawnik, radca prawny czy adwokat - kto pomoże?

Gdy mamy jakiś problem prawny bardzo często nie wiemy, do kogo z nim się zwrócić. Do prawnika, adwokata, a może do radcy prawnego? Czy te zawody czymkolwiek się różnią? A może to tylko kwestia nazewnictwa i nie ma znaczenia, do kogo się zwrócimy?Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Tomaszów Lubelski

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Tomaszów Lubelski i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekKompleksowe doradztwo prawne a także reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnej sprawie spornej i udzielają porad. Najczęściej obsługują typowe sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej). Jednakże aby lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej, w zależności od nabytej praktyki i doświadczenia zawodowego, prawnicy mogą mieć różne specjalizacje, takie jak prawo pracy, prawo cywilne, karne wykonawcze, prawo podatkowe, międzynarodowe i inne.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto