Rozwód

i Podział majątku
Dąbrowa Górnicza

32 500 00 65

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Dąbrowa Górnicza

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Dąbrowa Górnicza

690 946 408

Maz. Kancelaria Radcy Prawnego. Marta Aniołkiewicz-Życińska

Kościuszki 56 lok. 46
41-300 Dąbrowa Górnicza
telefon: 514282162
woj. śląskie
email: maniolkiewicz@wp.pl
www:
Wyznacz trasę
Facebook: Maz. Kancelaria Radcy Prawnego. Marta Aniołkiewicz-Życińska, Dąbrowa Górnicza - brak danych Linkedin: Maz. Kancelaria Radcy Prawnego. Marta Aniołkiewicz-Życińska, Dąbrowa Górnicza - brak danych Instagram: Maz. Kancelaria Radcy Prawnego. Marta Aniołkiewicz-Życińska, Dąbrowa Górnicza> - brak danych Twitter: Maz. Kancelaria Radcy Prawnego. Marta Aniołkiewicz-Życińska, Dąbrowa Górnicza - brak danych

Inne w mieście Dąbrowa Górnicza


Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Sokołowska

Graniczna 12, 41-300 Dąbrowa Górnicza

tel: 606 144 374

email: magsokolowska@wp.pl

strona www

Pytlewski Seweryn. Kancelaria Adwokacka

Ks. Grzegorza Augustynika 1a lok. 38, 41-300 Dąbrowa Górnicza

tel: 509355724

email: kancelaria@adwokatpytlewski.pl

strona www

Kancelaria Prawna Mariusz Poślednik

ul. 3 Maja 22/212, 41-300 Dąbrowa Górnicza

tel: 692429153

email: biuro.kancelaria@wp.pl

Kancelaria Radcy Prawnego r.pr. Krzysztof Błeszyński

Aleja Tadeusza Kościuszki 5B, 41-300 Dąbrowa Górnicza

tel: 509940900

email: biuro@bleszynski.eu

Kancelaria radcy prawnego Janiny Brzezowskiej                 

ul. 3 Maja 22, 41-300 Dąbrowa Górnicza

tel: 602523194

email: brzezowska.kancelaria@wp.eu

Radca Prawny Dorota Saja

Al. Zwycięstwa 83/70, 42-520 Dąbrowa Górnicza

tel: 32 260 35 33,  604 600 155, 604 537 063

email: dsaja@o2.pl

Kancelaria Indywidualna Adwokat Paweł Ciemniewski

ul. 3-go Maja 10, 41-300 Dąbrowa Górnicza

tel: brak danych

email: kancelaria@ciemniewscy.pl

Adwokat Monika Hera-Kiełb Kancelaria Adwokacka

ul. Kościuszki 17 lok. 107, 41-300 Dąbrowa Górnicza

tel: 880411495

email: monikajun@o2.pl

Pańczyk Michał. Kancelaria Adwokacka

Kościuszki 20 lok. 1, 41-300 Dąbrowa Górnicza

tel: brak danych

email: adwokat-panczyk@tlen.pl

Reroń Rafał, adwokat

Jana III Sobieskiego 4a, 41-300 Dąbrowa Górnicza

tel: 32 262 65 77

email: adwokat.reron@interia.pl
Potrzebujesz pomocy lub obsługi prawnej?

Aby powierzyć kancelarii prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Dąbrowa Górnicza i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line
Adwokat, radca prawny, notariusz - kto pomoże?Notariusze, adwokaci i radcy prawni- absolwenci wydziału prawa i administracji uniwersytetów są pomocni w różnych życiowych sytuacjach. Najczęściej mają różne specjalizacje, takie jak prawo karne, prawo cywilne, prawo podatkowe, prawo międzynarodowe i wiele innych. Oto kilka przykładów, kiedy pomoc adwokata, radcy prawnego lub notariusza może być niezbędna, a nawet wymagana:

● Czynności notarialne prowadzone przez notariusza, których celem jest nadanie charakteru urzędowego i wiążącego wybranym czynnościom dokonywanym przez osoby fizyczne lub prawne.
● Porady udzielane w różnych kwestiach. Jeśli chcesz uzyskać informacje na temat swoich praw i obowiązków, umów, testamentu, spadku, pracy, prawa rodzinnego lub innych, to tylko takie osoby mogą dostarczyć rzetelnych i wiarygodnych wskazówek.
● Sprawy sądowe: Osoby te mają wiedzę i doświadczenie w reprezentowaniu klientów w sądzie.
● Negocjacje i mediacje: Reprezentacja w czasie negocjacji i mediacji w celu szybkiego rozwiązania sporów i osiągnięcia porozumienia między stronami.
● Odzyskiwanie Twoich należności: W sytuacji konieczności dochodzenia należności przed sądem - adwokat lub radca zgromadzi oraz opracuje niezbędną dokumentację, sformułuje pozew o zapłatę oraz nadzoruje egzekucję komorniczą.
● Transakcje biznesowe: Jeśli prowadzisz firmę lub planujesz zawrzeć umowę biznesową, specjalista może pomóc w przygotowaniu i negocjowaniu umowy w celu ochrony twoich interesów. Mogą również doradzić w sprawach dotyczących prawa korporacyjnego, własności intelektualnej, podatków i innych związanych z biznesem kwestii prawnych.
● Spadki i planowanie majątku: Prawnicy specjalizujący się w prawie spadkowym mogą pomóc w planowaniu sukcesji, sporządzaniu testamentu i zarządzaniu majątkiem. Mogą również występować jako zastępca procesowy w sprawach spadkowych i zagwarantować, że Twoje prawa są chronione na każdym etapie postępowania.
● Czynności notarialne prowadzone przez notariusza, których celem jest nadanie charakteru urzędowego i wiążącego wybranym czynnościom dokonywanym przez osoby fizyczne lub prawne.


Kancelaria prawna Dąbrowa Górnicza - prawo karne, prawo rodzinne, stała obsługa prawnaNa naszych stronach znajdziesz wiele ciekawych informacji na wybrane tematy. Informacje, które być może odpowiedzą na pojawiające się pytania i pomogą Ci podjąć ważne decyzje. Jednak w przypadku wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości lub sytuacji, w których potrzebujesz rzetelnej pomocy prawnej, zawsze warto uzyskać informacji u profesjonalisty. Pamiętaj, że każda sytuacja życiowa może być odmienna, dlatego zawsze warto uzyskać indywidualne doradztwo i wsparcie.

Pomoc adwokata w Dąbrowa Górnicza lub kancelarii adwokackich Dąbrowa Górnicza? Doradztwo prawne, reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnej sprawie spornej i udzielają porad. Najczęściej obsługują wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej). Jednakże aby lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej, w zależności od nabytej praktyki i doświadczenia zawodowego, prawnicy mogą mieć różne specjalizacje, takie jak prawo pracy, prawo cywilne, karne wykonawcze, prawo podatkowe, prawo międzynarodowe i inne.
Czym się różni adwokat, radca prawny, doradca prawny przeczytasz w tym artykule.

Jak wykorzystywać opinie na temat usług kancelarii? Na co zwrócić szczególną uwagę?

Dlaczego należy uważać zarówno na negatywne jak i pozytywne opinie na temat usług firm prawniczych?

Aktualnie w internecie znaleźć można mnóstwo różnych opinii na temat prowadzonych działalności, świadczonych usług, jakości towarów. Dotyczy to również opinii na temat świadczonych przez firmy prawnicze usług prawnych. Jak bardzo są one wiarygodne? Musisz wiedzieć, że zarówno dobre jak i złe opinie można kupić (!!!) lub samodzielnie wygenerować, dlatego warto z dystansem podchodzić zarówno do skrajnie krytycznych wypowiedzi, jak i krótkich, krzykliwych opinii pozytywnych, bez szerszego opisu.Najwyższy profesjonalizm jest(!) wyznacznikiem tego zawodu. To osoby zaufania publicznego i to im w trudnych sytuacjach powierzane są najważniejsze kwestie. Najlepsza pomoc oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie są rolą każdego adwokata, radcy, notariusza.

Bedąc świadomym manipulacji, jako serwis BiuraPrawne.com nie publikujemy żadnych opinii na temat funkcjonujących podmiotów. Jesteśmy wręcz przekonani, że każdy prawnik będzie w czyimś mniemaniu godny realnych, pochlebnych opinii. Należy pamiętać, że wszystkie opinie są subiektywne i często po prostu wynikają ze słabego zorientowania klienta w przepisach i procedurach prawnych. Ponadto, mogłoby się także wydawać, że kancelarie, które za swoje usługi oczekują wysokiego wynagrodzenia, są bardziej zaangażowane w sprawy swoich klientów. Nierzadko nic bardziej mylnego.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodnio-pomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto

Rozwód
Podział majątku


Do Pobrania

Przydatne dokumenty, wzory druków, umów i pism. Jak je wypełnić? Zadzwoń!

Wzory pism do pobrania
+ Wniosek o przyznanie dodatku mieszkaniowego .pdf
+ Umowa/zlecenie wykonania prac (budowlanych) .pdf
+ Pozew - formularz .pdf
+ Wezwanie do zapłaty (format DL, 2016) .pdf
+ Oświadczenie o spłacie zobowiązań .pdf
Więcej

Pomoc frankowiczom
Zachowek


Odnośniki

Więcej