Rozwód

i Podział majątku
Stargard Szczeciński

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Stargard Szczeciński

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Stargard Szczeciński

690 946 408

Malinowska Agata. Kancelaria Notarialna.

ks. kard. Wyszyńskiego 9 lok. 3
73-110 Stargard Szczeciński
telefon: 503513510
woj. zachodniopomorskie
email: agatamalinowska@stargardnotariusz.pl
www:
Wyznacz trasę
Facebook: Malinowska Agata. Kancelaria Notarialna., Stargard Szczeciński - brak danych Linkedin: Malinowska Agata. Kancelaria Notarialna., Stargard Szczeciński - brak danych Instagram: Malinowska Agata. Kancelaria Notarialna., Stargard Szczeciński> - brak danych Twitter: Malinowska Agata. Kancelaria Notarialna., Stargard Szczeciński - brak danych

Inne w mieście Stargard Szczeciński


Adwokat i Radca Prawny - Bogdan Smolira Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego

Hetmana Stefana Czarnieckiego 13/2, 73-110 Stargard Szczeciński

tel: 690 966 900

email: kancelaria@smolira.pl

Kancelaria Adwokacka Klimczewska, Klukowska, Matusz-Michna, Zielińska Spółka Cywilna

ul. Czarnieckiego 4a/3, 73-110 Stargard Szczeciński

tel: 91 836 98 60, 531 630 048

email: biuro@adwokaci-stargard.pl

Klimek Barbara, adwokat. Kancelaria

Czarnieckiego 13 lok. 21, 73-110 Stargard Szczeciński

tel: 693938567

email: baklimek@gmail.com

strona www

Zachodniopomorska Grupa Prawna S.C.

ul. Słowackiego 11, 73-110 Stargard Szczeciński

tel: 534121643

email: biuro@grupa-prawna.pl

strona www

Kośmider-Pietras Adrianna. Kancelaria

Wojska Polskiego 2 lok. U3, 73-110 Stargard Szczeciński

tel: 512440018

email: notariusz.stargard@wp.pl

strona www

Szulczewski Mariusz, notariusz. Kancelaria notarialna

Mickiewicza 2, 73-110 Stargard Szczeciński

tel: 91 834 01 94

email: mariusz.szulczewski@izbanotarialna.szczecin.pl

strona www

Sławińska Elżbieta, notariusz. Kancelaria

ks. kard. Wyszyńskiego 25 lok. 2, 73-110 Stargard Szczeciński

tel: 91 578 70 07

email: notariuszstargard@vp.pl

Kancelaria Adwokacka Adwokat Elwira Augustyn

ul. Dworcowa 9A pok. 204, 73-110 Stargard Szczeciński

tel: 605732217

email: elwira_augustyn@wp.pl

Kancelaria Adwokacka Adwokat Krzysztof Kulawiak

ul. Struga 3/6, 73-110 Stargard Szczeciński

tel: 91 834 16 10, 510 46 72 73

email: krzysztofkulawiak@gmail.com

Malinowska Agata. Kancelaria Notarialna.

ks. kard. Wyszyńskiego 9 lok. 3, 73-110 Stargard Szczeciński

tel: 503513510

email: agatamalinowska@stargardnotariusz.pl
Potrzebujesz pomocy lub obsługi prawnej?

Aby powierzyć kancelarii prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Stargard Szczeciński i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line
Adwokat, radca prawny, notariusz - kto pomoże?Notariusze, radcy prawni i adwokaci - absolwenci wydziału prawa i administracji uniwersytetów, będą pomocni w wielu trudnych sprawach. Posiadają różne specjalizacje, w których się poruszają, takie jak prawo karne, prawo rodzinne, cywilne, podatkowe, międzynarodowe, gospodarcze i wiele innych. Oto kilka przykładów, kiedy pomoc adwokata, radcy prawnego lub notariusza może być niezbędna, a nawet wymagana:

● Porady: Udzielanie porad w różnych dziedzinach. Jeśli masz pytania dotyczące swoich praw i obowiązków, umów, testamentu, spadku, pracy, prawa rodzinnego lub innych kwestii, tylko taka osoba może dostarczyć ci rzetelnych informacji i wskazówek.
● Sprawy sądowe: Adwokaci i radcy prawni mają wiedzę i doświadczenie w reprezentowaniu klientów w sądzie.
Jeśli masz sprawę sądową, taki profesjonalista może pomóc ci zrozumieć procedurę sądową, przygotować dokumenty, przedstawić twoje argumenty i bronić twoich interesów w sądzie.
● Negocjacje i mediacje: Mogą pełnić rolę Twojego reprezentanta w razie negocjacji i mediacji w celu szybkiego rozwiązania sporu.
● Odzyskiwanie należności: Specjaliści pomogą odzyskać przysługujące Tobie należności. W przypadku konieczności dochodzenia należności przed sądem - prawnik zgromadzi i opracuje niezbędną dokumentację, przygotuje i złoży pozew o zapłatę. Po uzyskaniu nakazu zapłaty nadzoruje egzekucję komorniczą.
● Transakcje biznesowe: Prowadząc firmę lub planując zawrzeć umowę biznesową, warto korzystać z wiedzy prawnika - tylko specjalista może pomóc w przygotowaniu i negocjowaniu umów w celu ochrony twoich interesów. Może także doradzać w sprawach sprawach gospodarczych, dotyczących własności intelektualnej, podatków i innych związanych z prowadzeniem biznesu kwestii.
● Spadki i planowanie majątku: Osoby specjalizujące się w prawie majątkowym, spadkowym pomogą w planowaniu sukcesji, sporządzaniu testamentu i zarządzaniu majątkiem. Mogą również występować jako zastępcy procesowi w sprawach spadkowych i zapewnić Ci, że Twoje prawa będą wtedy należycie chronione na każdym etapie postępowania.
● Czynności notarialne: czyli te podejmowane przez notariusza. Ich celem jest nadanie pewności oraz charakteru urzędowego i wiążącego.

Kancelaria prawna Stargard Szczeciński - prawo karne, prawo rodzinne, stała obsługa prawnaNa naszej stronie internetowej znajduje się wiele interesujących informacji na wybrane tematy z zakresu prawa, które mogą pomóc w podejmowaniu istotnych decyzji. Niemniej jednak, w przypadku pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości lub sytuacji, w których potrzebna jest rzetelna pomoc prawna, zawsze warto skonsultować się z adwokatem, radcą lub notariuszem. Należy pamiętać, że każda sytuacja życiowa lub prawna może być inna i wymaga indywidualnego podejścia.

Jeśli nie chcą Państwo pozostawiać przypadkowi tak istotnych kwestii związanych na przykład z rozwodem, sprawy majątkowej lub dotyczących innych tematów, to należy skorzystać z pomocy profesjonalisty. Udział rspecjalisty gwarantuje właściwy i rzetelny przebieg każdego postępowania, a znajomość procedur pozwala na możliwie jak największe skrócenie czasu trwania postępowania. Pomoc prawnika chroni przed ewentualnymi konsekwencjami błędnych decyzji lub brakiem znajomości przepisów, które mogą pojawić się również w przyszłości.Pomoc adwokata w Stargard Szczeciński lub kancelarii adwokackich Stargard Szczeciński? Doradztwo prawne, reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad i wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują w zasadzie wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie spraw rozwodowych, majątkowych, karnych, itd.). W zależności od dziedziny, w której prowadzą swoją praktykę, prawnicy mogą posiadać różnorodne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, w tym prawo rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku), prawo spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, prawo międzynarodowe i wiele innych. Czym się różni adwokat, radca, doradca przeczytasz w tym artykule.

Jak wykorzystywać opinie na temat usług kancelarii? Na co zwrócić szczególną uwagę?

Dlaczego należy uważać zarówno na negatywne jak i pozytywne opinie na temat usług firm prawniczych?

Aktualnie w internecie znaleźć można mnóstwo różnych opinii na temat prowadzonych działalności, świadczonych usług, jakości towarów. Dotyczy to również opinii na temat świadczonych przez firmy prawnicze usług prawnych. Jak bardzo są one wiarygodne? Musisz wiedzieć, że zarówno dobre jak i złe opinie można kupić (!!!) lub samodzielnie wygenerować, dlatego warto z dystansem podchodzić zarówno do skrajnie krytycznych wypowiedzi, jak i krótkich, krzykliwych opinii pozytywnych, bez szerszego opisu.Pełen profesjonalizm jest(!) wyznacznikiem tego zawodu. Są to osoby zaufania publicznego. To im w trudnych sytuacjach powierzane są najważniejsze kwestie. Rzetelna pomoc i świadczenie usług na najwyższym poziomie wpisane są w rolę każdego adwokata, radcy, notariusza.

Szanowni Państwo, musicie wiedzieć, że serwis BiuraPrawne.com nie propaguje jakichkolwiek opinii na temat istniejących podmiotów. Jesteśmy wręcz przekonani, że każdy prawnik będzie miał szansę zasługiwać na czyjeś pochlebne opinie. A każda opinia jest subiektywna i często po prostu wynika z małego zorientowania w przepisach i procedurach prawnych. Mogłoby się także wydawać, że kancelarie, które za swoje usługi oczekują wysokiego wynagrodzenia, są bardziej zaangażowane w sprawy swoich klientów. Częstokroć nic bardziej mylnego.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodnio-pomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto

Rozwód
Podział majątku


Do Pobrania

Przydatne dokumenty, wzory druków, umów i pism. Jak je wypełnić? Zadzwoń!

Wzory pism do pobrania
+ Wniosek o przyznanie dodatku mieszkaniowego .pdf
+ Umowa/zlecenie wykonania prac (budowlanych) .pdf
+ Pozew - formularz .pdf
+ Wezwanie do zapłaty (format DL, 2016) .pdf
+ Oświadczenie o spłacie zobowiązań .pdf
Więcej

Pomoc frankowiczom
Zachowek


Odnośniki

Więcej