Rozwód

i Podział majątku
Suwałki

87 555 59 18

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Suwałki

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Suwałki

690 946 408

Malesiński Wojciech, radca prawny. Kancelaria

Plater 28 lok. 41
16-400 Suwałki
telefon: 698860334
Zamów wizytę
woj. podlaskie
email: w.malesinski@wp.pl
www:
Facebook: Malesiński Wojciech, radca prawny. Kancelaria, Suwałki Facebook: Malesiński Wojciech, radca prawny. Kancelaria, Suwałki - brak danych Linkedin: Malesiński Wojciech, radca prawny. Kancelaria, Suwałki - brak danych Instagram: Malesiński Wojciech, radca prawny. Kancelaria, Suwałki> - brak danych Twitter: Malesiński Wojciech, radca prawny. Kancelaria, Suwałki - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Suwałki


Świetlicki Paweł. Kancelaria adwokacka

Noniewicza 91 lok. 21, 16-400 Suwałki

tel: 662836567

email: adwokatswietlicki@tlen.pl

Agnieszka Wierzbicka Kancelaria Radcy Prawnego

Chłodna 5 lok. 7, 16-400 Suwałki

tel: 694886686

email: kancelaria@wierzbicka.biz

Kancelaria Radcy Prawnego Barbara Lutyńska

ul. Chłodna 6, 16-400 Suwałki

tel: 606874365

email: barbaralutynska@gmail.com

Kancelaria Radcy Prawnego Jerzy Lewczuk

ul. Buczka 126   , 16-400 Suwałki

tel: 603382339

email: jerzylewczuk@op.pl

Kancelaria Prawna Waldemar Haraburda

ul. Powstańców Wlkp. 30, 16-400 Suwałki

tel: 87 566 4489

email: kancelaria@radcaprawnysuwałki.pl

Kancelaria Prawna, Radca Prawny Marek Burzyński

ul. Noniewicza 32, 16-400 Suwałki

tel: 87 566 73 79, 602 765 141

email: mburzyński2@gmail.com

Wojciech Malesiński Kancelaria Radcy Prawnego

ul. Emilii Plater 28/41, 16-400 Suwałki

tel: 698860334

email: w.malesinski@wp.pl

Procura. Kancelaria adwokacka. Stachowicz K.P.

Kościuszki 78 lok. 12, 16-400 Suwałki

tel: 602288774

email: adwokat.stachowicz@vp.pl

Drażba Anna, adwokat. Kancelaria adwokacka

ks. Zawadzkiego 2 lok. 1.06, 16-400 Suwałki

tel: 503649416

email: adwokatannadrazba@gmail.com

Stankiewicz-Łuczkiewicz Agnieszka, radca prawny. Kancelaria

Brzostowskiego 4, 16-400 Suwałki

tel: 600370610

email: agnieszka1stankiewicz@wp.plPRAWNIK RADZI


Pracownicze Plany Kapitałowe, PPK

Pracownicze Plany Kapitałowe, PPK - co trzeba wiedzieć

PPK - to dobrowolny system, za pomocą którego wszyscy pracujący Polacy płacący składki na ZUS (niezależnie od formy zatrudnienia) będą oszczędzać na przyszłą emeryturę. Program powstał po to, aby zapewnić bezpieczeństwo finansowe obywateli.


Dobrowolne poddanie się karze, odpowiedzialności

Dobrowolne poddanie się karze, odpowiedzialności

Zgodnie z brzmieniem normy zawartej w przepisie art. 17 § 1 Kodeksu karnego skarbowego, Sąd może udzielić zezwolenia na dobrowolne poddanie się odpowiedzialności, jeżeli wina sprawcy i okoliczności popełnienia przestępstwa skarbowego


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Suwałki

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Suwałki i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne lub reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad i wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują w zasadzie wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie spraw rozwodowych, majątkowych, karnych, itd.). W zależności od dziedziny, w której prowadzą swoją praktykę, prawnicy mogą posiadać różnorodne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, w tym prawo rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku), prawo spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto