Rozwód

i Podział majątku
Łańcut

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Łańcut

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Łańcut

690 946 408

Maciejko Wojciech, dr. Kancelaria radcy prawnego

Piłsudskiego 5 lok. 6
37-100 Łańcut
telefon: 889544321
Zamów wizytę
woj. podkarpackie
email: wojciech_maciejko@wp.pl
www:
Facebook: Maciejko Wojciech, dr. Kancelaria radcy prawnego, Łańcut Facebook: Maciejko Wojciech, dr. Kancelaria radcy prawnego, Łańcut - brak danych Linkedin: Maciejko Wojciech, dr. Kancelaria radcy prawnego, Łańcut - brak danych Instagram: Maciejko Wojciech, dr. Kancelaria radcy prawnego, Łańcut> - brak danych Twitter: Maciejko Wojciech, dr. Kancelaria radcy prawnego, Łańcut - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Łańcut


Kurowiecki Adrian. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Traugutta 6, 37-100 Łańcut

tel: 17 779 89 84

email: adriankurowiecki@gmail.com

strona www

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Jacek Wróbel

Piłsudskiego 68, 37-100 Łańcut

tel: 17 225 79 49

email: lancut@komornik.pl

strona www

Krauz Piotr Kancelaria Prawna

Dominikańska 1, 37-100 Łańcut

tel: 17 225 21 66

email: biuro@radcowska-kancelaria.pl

strona www

Olejnik Elżbieta, adwokat. Kancelaria

Rynek 28 lok. 5, 37-100 Łańcut

tel: 17 225 34 13

email: adwokat.e.olejnik@wp.pl

Olejnik M., adwokat. Kancelaria

Rynek 28 lok. 5, 37-100 Łańcut

tel: 17 225 34 13

email: adwokat.m.olejnik@wp.pl

Węgrzyn Anna. Kancelaria adwokacka

Danielewicza 2 lok. 6, 37-100 Łańcut

tel: 691779488

email: annawegrzyn@op.pl

Rejman Krzysztof. Kancelaria adwokacka

pl. Sobieskiego 15 lok. 7, 37-100 Łańcut

tel: 509614500

email: biuro@krzysztofrejman.pl

Plasnarowicz-Durska Ewa. Kancelaria radcy prawnego

Piłsudskiego 5 lok. 6, 37-100 Łańcut

tel: 17 785 05 92

email: ewa.ple@poczta.fm

Kancelaria Radcy Prawnego R. Pr. K. Pikor

pl. Sobieskiego 15 lok. 6, 37-100 Łańcut

tel: 600264992

email: kamil.pikor@op.pl

Serafin Marcin Kancelaria Radcy Prawnego

Królowej Elżbiety 3, 37-100 Łańcut

tel: brak danych

email: kancelaria.mserafin@gmail.comPRAWNIK RADZI


Zachowek, co to jest zachowek, wszystko o zachowku

Zachowek - co to jest zachowek? Wszystko o zachowku

Z chwilą śmierci majątek zmarłego przechodzi na współmałżonka i dzieci (spadkobierców). Do otwarcia spadku dochodzi na mocy ustawy lub testamentu. Z ustawy, do spadku w pierwszej kolejności powoływany jest małżonek i dzieci spadkodawcy.


Umowa pożyczki

Umowa pożyczki - elementy charakteryzujące umowę pożyczki

Przez umowę pożyczki dający pożyczkę zobowiązuje się przenieść na własność biorącego określoną ilość pieniędzy albo rzeczy oznaczonych tylko co do gatunku, biorący zaś zobowiązuje się zwrócić tę samą ilość pieniędzy albo tę samą ilość rzeczy...


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Łańcut

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Łańcut i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne, a także reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad, a także wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują większość spraw o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej). W zależności od dziedziny, w której pracują, prawnicy mogą mieć różne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto