Rozwód

i Podział majątku
Głubczyce

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Głubczyce

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Głubczyce

690 946 408

Lex. Kancelaria radcy prawnego. Łątka Z.

Kochanowskiego 11
48-100 Głubczyce
telefon: 77 485 02 86
Zamów wizytę
woj. opolskie
email: kancelaria@krplex.com.pl
www:
Facebook: Lex. Kancelaria radcy prawnego. Łątka Z., Głubczyce Facebook: Lex. Kancelaria radcy prawnego. Łątka Z., Głubczyce - brak danych Linkedin: Lex. Kancelaria radcy prawnego. Łątka Z., Głubczyce - brak danych Instagram: Lex. Kancelaria radcy prawnego. Łątka Z., Głubczyce> - brak danych Twitter: Lex. Kancelaria radcy prawnego. Łątka Z., Głubczyce - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Głubczyce


Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Głubczycach Paweł Białoskórski Kancelaria nr II

Fabryczna 9/4, 48-100 Głubczyce

tel: 77 407 10 04

email: glubczyce.bialoskorski@komornik.pl

Forystek i Partnerzy sp.p. Radcy prawni i doradcy podatkowi

pl. Jana Pawła II 8 lok. 2, 48-100 Głubczyce

tel: 77 485 89 53

email: forystekipartnerzy@wp.pl

Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym W Głubczycach Grzegorz Szymczyk

Gdańska 5 lok. 6, 48-100 Głubczyce

tel: 77 485 26 05

email: glubczyce@komornik.pl

Lex. Kancelaria radcy prawnego. Łątka Z.

Kochanowskiego 11, 48-100 Głubczyce

tel: 77 485 02 86

email: kancelaria@krplex.com.pl

Lex. Łątka Z.

Niepodległości 12 a lok. 2, 48-100 Głubczyce

tel: 77 485 30 33

email: kancelaria@krplex.com.pl

Mróz I. Pospiszyl G. s.c. Kancelaria Prawna.

Lwowska 6, 48-100 Głubczyce

tel: 606746931

email: mrozowa@onet.euPRAWNIK RADZIOświadczenie spadkowe - jak uchylić się od skutków jego niezłożenia

Oświadczenie spadkowe - jak uchylić się od skutków jego niezłożenia

Przepisy Kodeksu cywilnego dają spadkobiercy kilka możliwości na ustosunkowanie się do przypadającego im w udziale spadku. Przede wszystkim spadkobierca może przyjąć spadek bez ograniczenia odpowiedzialności za długi, czyli przyjąć spadek wprost, bądź przyjąć spadek z ograniczeniem tej...


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Głubczyce

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Głubczyce i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekReprezentacja klientów w sądzie oraz kompleksowe doradztwo prawne - Adwokaci wspierają klientów w trudnej sprawie spornej oraz udzielają porad, Najczęściej obsługują szereg spraw o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej, majątkowej, spadkowej, karnej).

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto