Rozwód

i Podział majątku
Kozienice

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Kozienice

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Kozienice

690 946 408

Kowalik Andrzej Kancelaria Adwokacka

ul. Warszawska 9
26-900 Kozienice
telefon: 693709526
Zamów wizytę
woj. mazowieckie
email: andrzej.kowalik@adres.pl
www:
Facebook: Kowalik Andrzej Kancelaria Adwokacka, Kozienice Facebook: Kowalik Andrzej Kancelaria Adwokacka, Kozienice - brak danych Linkedin: Kowalik Andrzej Kancelaria Adwokacka, Kozienice - brak danych Instagram: Kowalik Andrzej Kancelaria Adwokacka, Kozienice> - brak danych Twitter: Kowalik Andrzej Kancelaria Adwokacka, Kozienice - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Kozienice


Kowalik Andrzej. Kancelaria adwokacka

Warszawska 9, 26-900 Kozienice

tel: 693709526

email: andrzej.kowalik@adres.pl

Kowalik Andrzej Kancelaria Adwokacka

ul. Warszawska 9, 26-900 Kozienice

tel: 693709526

email: andrzej.kowalik@adres.pl

Fortuna Henryk. Kancelaria Adwokacka

Radomska 32, 26-900 Kozienice

tel: brak danych

email: henrykfortuna@wp.pl

Magiera Jakub. Kancelaria Adwokacka.

Konstytucji 3 Maja 65, 26-900 Kozienice

tel: 502338312

email: j.magiera.adwokat@wp.pl

Wiśniewski Jeremi. Kancelaria notarialna

Kochanowskiego 40a, 26-900 Kozienice

tel: 48 611 27 99

email: jeremi.wisniewski@notariat.pl

Fortuna Kamil. Kancelaria adwokacka

Radomska 32, 26-900 Kozienice

tel: 603180504

email: kamil.fortuna@wp.pl


⭐⭐⭐⭐⭐

Bardzo dobra obsługa prawna, pełen profesjonalizm i zrozumienie.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Lubelska 4, 26-900 Kozienice

tel: 48 366 22 27

email: kozienice@komornik.pl

Magiera-Wronka Magdalena. Kancelaria adwokacka

Konstytucji 3 Maja 65A, 26-900 Kozienice

tel: 48 614 22 36

email: m.magierawronka@op.pl

Wojasiewicz Paweł. Kancelaria adwokacka

Konstytucji 3 Maja 47, 26-900 Kozienice

tel: 606297959

email: p.wojasiewicz@interia.pl

Szeląg-Wiśniewska Katarzyna. Kancelaria Notarialna

Warszawska 13, 26-900 Kozienice

tel: 486142020

email: szelag@notar.pl



PRAWNIK RADZI


Dodatek mieszkaniowy 2020. Jak uzyskać dodatek mieszkaniowy?

Jak uzyskać dodatek mieszkaniowy w 2020 roku

Zgodnie z ustawą z dnia 21 czerwca 2001 r. o dodatkach mieszkaniowych (Dz.U. z 2017 r. poz. 180 z późn. zm.) w wyjątkowych sytuacjach, mozna ubiegać się o tzw. "dodatek mieszkaniowy", czyli w zasadzie dopłatę ...


Zmiana wniesionego powództwa

Zmiana wniesionego powództwa

Wniesione powództwo można zmienić. Zmiana taka jest jednak dopuszczalna tylko wtedy, gdy nie ma wpływu na właściwość sądu. Powinna ona dotyczyć istotnych elementów, tj. wniesionego żądania oraz podstawy powództwa. W praktyce Wniesione powództwo można zmienić. Zmiana taka jest jednak dopuszczalna tylko wtedy, gdy nie ma wpływu..


Więcej artykułów




Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Kozienice

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Kozienice i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij




PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!



Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowek



Doradztwo prawne lub reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad i wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują w zasadzie wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie spraw rozwodowych, majątkowych, karnych, itd.). W zależności od dziedziny, w której prowadzą swoją praktykę, prawnicy mogą posiadać różnorodne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, w tym prawo rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku), prawo spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.





Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto