Rozwód

i Podział majątku
Milanówek

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Milanówek

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Milanówek

690 946 408

Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Piekarska-Mróz

Zawąska 5 c
05-822 Milanówek
telefon: brak danych
Zamów wizytę
woj. mazowieckie
email: m.piekarska-mroz@oirpwarszawa.pl
www:
Facebook: Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Piekarska-Mróz, Milanówek Facebook: Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Piekarska-Mróz, Milanówek - brak danych Linkedin: Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Piekarska-Mróz, Milanówek - brak danych Instagram: Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Piekarska-Mróz, Milanówek> - brak danych Twitter: Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Piekarska-Mróz, Milanówek - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Milanówek


Kancelaria Adwokacka mec. Joanna Suflita

ul. Królewska 105A, 05-822 Milanówek

tel: 531531545

email: joanna_suflita@o2.pl

strona www

Karczewski Andrzej. Kancelaria radcy prawnego

Kochanowskiego 9, 05-822 Milanówek

tel: 22 724 80 79

email: karczewski.andrzej@wp.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Piekarska-Mróz

Zawąska 5 c, 05-822 Milanówek

tel: brak danych

email: m.piekarska-mroz@oirpwarszawa.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Wiktoria Cieślikowska

Podkowiańska 20, 05-822 Milanówek

tel: brak danych

email: wcieslikoska@gmail.com

Kancelaria Radcy Prawnego Zbigniew Wojnar

Dębowa 4a, 05-822 Milanówek

tel: 509 000 804; 22 / 758 36 93

email: wojnar.zbigniew@xl.wp.plPRAWNIK RADZI


Obowiązek alimentacyjny nie tylko wobec dzieci

Obowiązek alimentacyjny nie tylko wobec dzieci

Z alimentami nieodłącznie kojarzy Nam się obowiązek dostarczenia środków utrzymania i wychowania, który ciąży na rodzicach (a w zasadzie na jednym z nich) po orzeczeniu przez sąd rozwodu bądź unieważnieniu małżeństwa.Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Milanówek

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Milanówek i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekReprezentacja klientów w sądzie oraz kompleksowe doradztwo prawne - Adwokaci wspierają klientów w trudnej sprawie spornej oraz udzielają porad, Najczęściej obsługują szereg spraw o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej, majątkowej, spadkowej, karnej).

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto