Rozwód

i Podział majątku
Zawiercie

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Zawiercie

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Zawiercie

690 946 408

Kancelaria Notarialna M. Truszkowski

Powstańców Śląskich 6
42-400 Zawiercie
telefon: 32 670 55 00
Zamów wizytę
woj. śląskie
email: rejent@konto.pl
www:
Facebook: Kancelaria Notarialna M. Truszkowski, Zawiercie Facebook: Kancelaria Notarialna M. Truszkowski, Zawiercie - brak danych Linkedin: Kancelaria Notarialna M. Truszkowski, Zawiercie - brak danych Instagram: Kancelaria Notarialna M. Truszkowski, Zawiercie> - brak danych Twitter: Kancelaria Notarialna M. Truszkowski, Zawiercie - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Zawiercie


Kancelaria Prawnicza SALVO IURE

ul. Południowa 3A, 42-400 Zawiercie

tel: 502 365 203

email: kancelaria@salvoiure.pl

Grzebieluch W. Józef, adwokat. Kancelaria

Sądowa 1, 42-400 Zawiercie

tel: 32 672 17 50

email: biuro@adwokatzawiercie.pl

strona www

Dybkowska Anna adwokat. Kancelaria Adwokacka.

Leśna 6 a, 42-400 Zawiercie

tel: 508081840

email: biuro@dybkowska.pl

strona www

Grzebieluch Bożena, Sewerzyńska Ewa, notariusze s.c. Kancelaria

Sądowa 1, 42-400 Zawiercie

tel: 32 672 27 15

email: bozenagrzebieluch@rejent.pl

strona www

Małek Piotr. Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym.

Bohaterów Westerplatte 1 lok. 12, 42-400 Zawiercie

tel: 32 673 04 50

email: zawiercie3@komornik.pl

strona www

Biuro Doradztwa Prawnego - Doradcy

Sienkiewicza 30/4, 42-400 Zawiercie

tel: 509225860

email: pawelmuc@pbdoradcy.pl

Pospiech Magdalena, adwokat. Kancelaria

Leśna 6a lok. 2, 42-400 Zawiercie

tel: 32 670 60 19

email: adwokat.pospiech@neostrada.pl

Grzybowski Andrzej, Kancelaria Adwokacka.

Sądowa 8, 42-400 Zawiercie

tel: 509080333

email: andrzej_grzybowski@wp.pl

Lege Artis. Kancelaria radcy prawnego. Dub-Brych A.

ul. Leśna 6 lok.3 , 42-400 Zawiercie

tel: 883768968

email: biuro@legeartis-kancelaria.pl

Kancelaria Notarialna Dagmara Torbus

Sienkiewicza 22, 42-400 Zawiercie

tel: 32 670 01 34

email: dagmara.torbus@notariusz-zawiercie.euPRAWNIK RADZI


Pozwolenie na broń

Pozwolenie na broń

Ustawa o broni i amunicji w art. 10 reguluje kwestie wydawania pozwoleń na broń. Zainteresowany powinien złożyć stosowny wniosek do właściwego organu Policji. Pozwolenie na broń uzyska pod warunkiem braku z jego strony zagrożenia dla samego siebie, porządku...Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Zawiercie

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Zawiercie i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekKompleksowe doradztwo prawne a także reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnej sprawie spornej i udzielają porad. Najczęściej obsługują typowe sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej). Jednakże aby lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej, w zależności od nabytej praktyki i doświadczenia zawodowego, prawnicy mogą mieć różne specjalizacje, takie jak prawo pracy, prawo cywilne, karne wykonawcze, prawo podatkowe, międzynarodowe i inne.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto