Rozwód

i Podział majątku
Sanok

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Sanok

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Sanok

690 946 408

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wioletta Jarosz-Cecuła

Jagiellońska 7
38-604 Sanok
telefon: 663 324 977
Zamów wizytę
woj. podkarpackie
email: wioletta.jarosz85@gmail.com
www:
Facebook: Kancelaria Adwokacka Adwokat Wioletta Jarosz-Cecuła, Sanok Facebook: Kancelaria Adwokacka Adwokat Wioletta Jarosz-Cecuła, Sanok - brak danych Linkedin: Kancelaria Adwokacka Adwokat Wioletta Jarosz-Cecuła, Sanok - brak danych Instagram: Kancelaria Adwokacka Adwokat Wioletta Jarosz-Cecuła, Sanok> - brak danych Twitter: Kancelaria Adwokacka Adwokat Wioletta Jarosz-Cecuła, Sanok - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Sanok


Kancelaria Adwokacka adw.Joanna Kotlarz

ul. Modrzewskiego 6, 38-500 Sanok

tel: 669016470

email: joanna.kotlarz@o2.pl   

strona www

Śnieżek Adam, adwokat

Jagiellońska 4, 38-500 Sanok

tel: 13 464 69 36

email: adamsniezek@go2.pl

Wilusz Grzegorz, adwokat. Kancelaria

Grzegorza 4 lok. 2, 38-500 Sanok

tel: 13 464 25 07

email: adwokat@wilusz.pl

Podstawski Andrzej, mgr. Kancelaria adwokacka

3 Maja 23/1C, 38-500 Sanok

tel: 13 464 02 15

email: andrzejpodstawski@poczta.onet.pl

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Ostrowska

Jagiellońska 7, 38-500 Sanok

tel: brak danych

email: anna_ostrowska@onet.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Artur Stańko

Robotnicza 21 lok. 41, 38-500 Sanok

tel: brak danych

email: artur.stanko@gmail.com

Kancelaria Radcy Prawnego Bogusław Piszko

Sadowa 18 c lok. 50, 38-500 Sanok

tel: brak danych

email: boguslaw.piszko@gmail.com

Sawczyszyn Daniel. Kancelaria Radcy Prawnego.

Jagiellońska 16 lok. 12, 38-500 Sanok

tel: 79 542 65 79

email: daniel.sawczyszyn@wp.pl

Doradca. Kancelaria prawnicza. Nowak A., Kosior T.

Kościuszki 31, 38-500 Sanok

tel: 13 463 08 82

email: doradcasc@poczta.onet.pl

Kotlarz Joanna, adwokat. Kancelaria

Modrzewskiego 6, 38-500 Sanok

tel: 669016470

email: joanna.kotlarz@o2.plPRAWNIK RADZI


Cofanie, korekta, wymiana licznika. Nowe przepisy od 2020

Cofanie, korekta lub wymiana licznika. Nowe przepisy od 2020 r.

Z dniem 1 stycznia 2020 r. wchodzą w życie nowe przepisy ustawy Prawo o ruchu drogowym dotyczące przeciwdziałaniu w manipulowaniu licznikiem (a w zasadzie drogomierzem) każdego zarejestrowanego na terytorium naszego kraju pojazdu. Zgodnie z informacją zawartą na stronie cepik.gov.pl, od tego dnia...Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Sanok

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Sanok i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne, reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad oraz wspierają klientów w trudnych sprawach spornych. Obsługują zazwyczaj wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy karnej, majątkowej, rozwodowej). W zależności od nabytej praktyki i doświadczenia, prawnicy mają możliwość wybierania różnych specjalizacji, takich jak prawo cywilne (majątkowe, rodzinne, spadkowe), prawo pracy, prawo podatkowe, karne wykonawcze, międzynarodowe i tak dalej. Każda z tych specjalizacji wymaga od prawników posiadania szczególnych umiejętności i wiedzy, aby skutecznie pomagać swoim klientom. Dzięki temu prawnicy są w stanie lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej w różnych dziedzinach.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto