Rozwód

i Podział majątku
Szprotawa

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Szprotawa

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Szprotawa

690 946 408

Kalisz Mieczysław, radca prawny. Kancelaria

Krasińskiego 23
67-300 Szprotawa
telefon: 605 96 01 74
Zamów wizytę
woj. lubuskie
email: m_kalisz@o2.pl
www:
Facebook: Kalisz Mieczysław, radca prawny. Kancelaria, Szprotawa Facebook: Kalisz Mieczysław, radca prawny. Kancelaria, Szprotawa - brak danych Linkedin: Kalisz Mieczysław, radca prawny. Kancelaria, Szprotawa - brak danych Instagram: Kalisz Mieczysław, radca prawny. Kancelaria, Szprotawa> - brak danych Twitter: Kalisz Mieczysław, radca prawny. Kancelaria, Szprotawa - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Szprotawa


Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Derewiecka

Plac Walki Młodych 2, 67-300 Szprotawa

tel: 68 376 52 25, 600 965 936

email: mderewiecka@o2.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Jasinowska

Kościuszki 51 lok. 1, 67-300 Szprotawa

tel: 683768642

email: aj@radca.zagan.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Chmielewska-Szylar

Kościuszki 51 lok. 1, 67-300 Szprotawa

tel: 68 376 86 42

email: biuro@kancelaria-mcs.pl

P&M Legal. Malinowski P.

Kozaka 13, 67-300 Szprotawa

tel: 607735433

email: kancelaria.malinowski@wp.pl

Koczocik R., notariusz. Kancelaria

Kościuszki 50, 67-300 Szprotawa

tel: 68 376 44 00

email: koczocik@rejent.poznan.pl

Kalisz Mieczysław, radca prawny. Kancelaria

Krasińskiego 23, 67-300 Szprotawa

tel: 605 96 01 74

email: m_kalisz@o2.pl

Malinowska Malwina. Notariusz.

Rynek 8-9, 67-300 Szprotawa

tel: 790500697

email: m.malinowska1510@wp.pl

Derewiecka Małgorzata, adwokat. Kancelaria

pl. Walki Młodych 2, 67-300 Szprotawa

tel: 600965936

email: mderewiecka@o2.pl

Todorowska-Paterek Izabela. Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym

Odrodzenia 8, 67-300 Szprotawa

tel: 68 376 27 34

email: szprotawa@komornik.plPRAWNIK RADZI


Dodatek mieszkaniowy 2020. Jak uzyskać dodatek mieszkaniowy?

Jak uzyskać dodatek mieszkaniowy w 2020 roku

Zgodnie z ustawą z dnia 21 czerwca 2001 r. o dodatkach mieszkaniowych (Dz.U. z 2017 r. poz. 180 z późn. zm.) w wyjątkowych sytuacjach, mozna ubiegać się o tzw. "dodatek mieszkaniowy", czyli w zasadzie dopłatę ...Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Szprotawa

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Szprotawa i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekReprezentacja klientów w sądzie lub doradztwo prawne - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawach spornych oraz udzielają porad. Zazwyczaj obsługują każdą sprawę o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie rozwodu i podziału majątku, uzyskania spadku lub zachowku). W zależności doświadczenia i praktyki, prawnicy mogą posiadać różne specjalizacje takie jak na przykład prawo pracy, podatkowe, prawo cywilne - rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku) oraz spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, podatkowe, międzynarodowe, itp.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto