Rozwód

i Podział majątku
Myszków

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Myszków

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Myszków

690 946 408

Jadwiga Kwiecień Kancelaria Prawna sp.k.

Kwiatkowskiego 1 lok. 18A
42-300 Myszków
telefon: 791732142
Zamów wizytę
woj. śląskie
email: radca@jadwigakwiecien.pl
www:
Facebook: Jadwiga Kwiecień Kancelaria Prawna sp.k., Myszków Facebook: Jadwiga Kwiecień Kancelaria Prawna sp.k., Myszków - brak danych Linkedin: Jadwiga Kwiecień Kancelaria Prawna sp.k., Myszków - brak danych Instagram: Jadwiga Kwiecień Kancelaria Prawna sp.k., Myszków> - brak danych Twitter: Jadwiga Kwiecień Kancelaria Prawna sp.k., Myszków - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Myszków


Karpowicz Andrzej, adwokat

Kwiatkowskiego 5, 42-300 Myszków

tel: 34 313 46 28

email: andrzej.karpowicz@adwokatura.pl

strona www

Mateusz Czapliński Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

ul. Tadeusza Kościuszki 14, 42-300 Myszków

tel: 34 313 24 80

email: myszkow2@komornik.pl

Kaim Michał. Kancelaria Adwokacka

Kwiatkowskiego 1 lok. 20, 42-300 Myszków

tel: 604501369

email: adwokat.kaim@gmail.com

Optimum. Kancelaria prawna

Słowackiego 8, 42-300 Myszków

tel: 508032151

email: djablonski@optimum.biz.pl

Gielniewski Krzysztof. Notariusz

Kwiatkowskiego 7 lok. 2, 42-300 Myszków

tel: 34 313 26 46

email: gielniewski@op.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Stala-Jaworska

Słowackiego 82, 42-300 Myszków

tel: brak danych

email: info@kancelariaisj.pl

Pospiech Witold, Pospiech Sergiusz, Kowalski Piotr. Kancelarie adwokackie

Kwiatkowskiego 1, 42-300 Myszków

tel: 34 313 16 95

email: kancelaria@adwokatpospiech.pl

Pośpiech Sergiusz, Kowalski Piotr. Kancelaria adwokacka s.c.

Kwiatkowskiego 1, 42-300 Myszków

tel: 34 313 16 95

email: kancelaria@adwokatpospiech.pl

Grażyna Buła Kancelaria Notarialna

Spółdzielcza 2a, 42-300 Myszków

tel: 34 313 50 97

email: kancelaria@gbula.pl

Optimum sp.p. Kancelaria radców prawnych. Jabłoński, Maślanka

Słowackiego 8, 42-300 Myszków

tel: 34 320 22 63

email: kancelaria@optimum.biz.plPRAWNIK RADZIOgraniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Zasadą jest, że dziecko pozostaje aż do osiągnięcia pełnoletności pod władzą rodzicielską, która przysługuje w pełnym zakresie obojgu rodzicom. Jeżeli jednak wymaga tego dobro dziecka, Sąd może orzec o zawieszeniu, ograniczeniu lub pozbawieniu władzy rodzicielskiej ...


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Myszków

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Myszków i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne, a także reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad, a także wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują większość spraw o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej). W zależności od dziedziny, w której pracują, prawnicy mogą mieć różne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto