Rozwód

i Podział majątku
Śrem

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Śrem

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Śrem

690 946 408

Genderka Witold. Kancelaria Adwokacka.

Fryderyka Chopina 4 B lok. 52
63-100 Śrem
telefon: 607123749
Zamów wizytę
woj. wielkopolskie
email: kontakt@adwokatgenderka.pl
www:
Facebook: Genderka Witold. Kancelaria Adwokacka., Śrem Facebook: Genderka Witold. Kancelaria Adwokacka., Śrem - brak danych Linkedin: Genderka Witold. Kancelaria Adwokacka., Śrem - brak danych Instagram: Genderka Witold. Kancelaria Adwokacka., Śrem> - brak danych Twitter: Genderka Witold. Kancelaria Adwokacka., Śrem - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Śrem


AST-Adwokaci. Kancelaria Adwokacka

ul. Piłsudskiego 4a/2, 63-100 Śrem

tel: 664 016 603

email: kancelaria@ast-adwokaci.pl

Siutkowska Kancelaria Adwokacka, Adwokat Klaudia Siutkowska

Piłsudskiego 4a/2, 63-100 Śrem

tel: 666 040 005

email: kancelaria@siutkowska.pl

Łabutka Michał, adwokat. Kancelaria

Nadbrzeżna 3 lok. 4, 63-100 Śrem

tel: 61 832 20 63

email: michal@kancelaria-labutka.pl

strona www

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Paweł Wośko

Franciszkańska 12, 63-100 Śrem

tel: 61 283 07 94

email: srem@komornik.pl

strona www

Staszczyk Zbigniew, adwokat. Kancelaria

pl. 20 Października 4, 63-100 Śrem

tel: 61 283 04 25

email: adw.zbigniew.staszczyk@neostrada.pl

Powiatowy Rzecznik Konsumentów

Mickiewicza 17, 63-100 Śrem

tel: 61 283 70 01

email: konsument@powiat-srem.pl

Genderka Witold. Kancelaria Adwokacka.

Fryderyka Chopina 4 B lok. 52, 63-100 Śrem

tel: 607123749

email: kontakt@adwokatgenderka.pl

Kubiszewski Krzysztof, notariusz. Kancelaria

pl. 20 Października 51, 63-100 Śrem

tel: 61 284 81 16

email: kubiszewski@rejent.poznan.pl

Kancelaria Adwokacka Łukasz Biernacki

Wiosny Ludów 34 lok. 2, 63-100 Śrem

tel: 696214081

email: lukaszbiernacki@gmail.com

Kapała Marcin, adwokat. Kancelaria

pl. 20 Października 14, 63-100 Śrem

tel: 608683048

email: marcin_kapala@wp.plPRAWNIK RADZIOświadczenie spadkowe - jak uchylić się od skutków jego niezłożenia

Oświadczenie spadkowe - jak uchylić się od skutków jego niezłożenia

Przepisy Kodeksu cywilnego dają spadkobiercy kilka możliwości na ustosunkowanie się do przypadającego im w udziale spadku. Przede wszystkim spadkobierca może przyjąć spadek bez ograniczenia odpowiedzialności za długi, czyli przyjąć spadek wprost, bądź przyjąć spadek z ograniczeniem tej...


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Śrem

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Śrem i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekReprezentacja klientów w sądzie lub doradztwo prawne - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawach spornych oraz udzielają porad. Zazwyczaj obsługują każdą sprawę o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie rozwodu i podziału majątku, uzyskania spadku lub zachowku). W zależności doświadczenia i praktyki, prawnicy mogą posiadać różne specjalizacje takie jak na przykład prawo pracy, podatkowe, prawo cywilne - rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku) oraz spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, podatkowe, międzynarodowe, itp.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto