Rozwód

i Podział majątku
Brodnica

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Brodnica

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Brodnica

690 946 408

Fabirkiewicz Mateusz. Notariusz

Hallera 2 lok. 4
87-300 Brodnica
telefon: brak danych
Zamów wizytę
woj. kujawsko-pomorskie
email: fabir@op.pl
www:
Facebook: Fabirkiewicz Mateusz. Notariusz, Brodnica Facebook: Fabirkiewicz Mateusz. Notariusz, Brodnica - brak danych Linkedin: Fabirkiewicz Mateusz. Notariusz, Brodnica - brak danych Instagram: Fabirkiewicz Mateusz. Notariusz, Brodnica> - brak danych Twitter: Fabirkiewicz Mateusz. Notariusz, Brodnica - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Brodnica


Gardocki Jarosław. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Przykop 61, 87-300 Brodnica

tel: 56 495 49 61

email: brodnica@komornik.pl

strona www

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Damian Stachowski

Kamionka 16, 87-300 Brodnica

tel: 56 649 86 86

email: brodnica.stachowski@komornik.pl

strona www

Kancelaria Radcy Prawnego - Kamila Kowalska

ul. Przykop 53 lok. 1, 87-300 Brodnica

tel: 602  55 89 62

email: kancelaria.kkowalska@op.pl

Nowakowska Anna.Kancelaria Adwokacka

Przykop 2, 87-300 Brodnica

tel: 721555777

email: anowakowska-kancelaria@wp.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Chyła

Lidzbarska 11, 87-300 Brodnica

tel: brak danych

email: dariusz.chyla@onet.pl

Szwedowski Dionizy. Kancelaria prawnicza

Duży Rynek 13/2, 87-300 Brodnica

tel: 56 494 01 90

email: dionizy.szwedowski@wp.pl

Celińska E., adwokat. Kancelaria adwokacka

Sądowa 8, 87-300 Brodnica

tel: 604134412

email: ewacel@interia.pl

Fabirkiewicz Mateusz. Notariusz

Hallera 2 lok. 4, 87-300 Brodnica

tel: brak danych

email: fabir@op.pl

Refliński H., adwokat. Kancelaria

3 Maja 4, 87-300 Brodnica

tel: 56 498 36 67

email: henryk.ref.50@op.pl

Jankowski Wacław. Kancelaria notarialna

Sądowa 8a, 87-300 Brodnica

tel: 56 498 22 19

email: jankowski.notariat@wp.plPRAWNIK RADZI


Uchybienie terminu do dokonania czynności procesowej

Uchybienie terminu do dokonania czynności procesowej

W postępowaniu przed Sądem bardzo dużą rolę odgrywają terminy. Uchybienie terminowi spowoduje, że nawet jeśli ostatecznie czynności dokonamy, to będzie ona bezskuteczna. Przepisy przewidują jednak szczególną sytuację, w której otwierają możliwość do przywrócenia terminu na dokonanie czynności...Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Brodnica

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Brodnica i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne lub reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad i wspierają klientów w trudnej sprawie spornej. Najczęściej obsługują w zasadzie wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie spraw rozwodowych, majątkowych, karnych, itd.). W zależności od dziedziny, w której prowadzą swoją praktykę, prawnicy mogą posiadać różnorodne specjalizacje, takie jak prawo cywilne, w tym prawo rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku), prawo spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, prawo pracy, prawo podatkowe, międzynarodowe i wiele innych.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto