Rozwód

i Podział majątku
Ozorków

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Ozorków

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Ozorków

690 946 408

Baranowska Agata. Kancelaria radcy prawnego

Bema 4 lok. 24
95-035 Ozorków
telefon: brak danych
Zamów wizytę
woj. łódzkie
email: walczak82@wp.pl
www:
Facebook: Baranowska Agata. Kancelaria radcy prawnego, Ozorków Facebook: Baranowska Agata. Kancelaria radcy prawnego, Ozorków - brak danych Linkedin: Baranowska Agata. Kancelaria radcy prawnego, Ozorków - brak danych Instagram: Baranowska Agata. Kancelaria radcy prawnego, Ozorków> - brak danych Twitter: Baranowska Agata. Kancelaria radcy prawnego, Ozorków - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Ozorków


Kujawa Tomasz. Kancelaria Adwokacka

Starzyńskiego 25, 95-035 Ozorków

tel: 513187114

email: sekretariat.adw.t.kujawy@gmail.com

strona www

Kancelaria Adwokacka Karolina Kowalkiewicz.

Starzyńskiego 23 lok. 1, 95-035 Ozorków

tel: 508057108

email: caroll21@o2.pl

Czerwińska Barbara. Kancelaria Radcy Prawnego.

Zachodnia 13 lok. 12, 95-035 Ozorków

tel: 509064043

email: rprbczerwinska@gmail.com

Baranowska Agata. Kancelaria radcy prawnego

Bema 4 lok. 24, 95-035 Ozorków

tel: brak danych

email: walczak82@wp.plPRAWNIK RADZIOgraniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Zasadą jest, że dziecko pozostaje aż do osiągnięcia pełnoletności pod władzą rodzicielską, która przysługuje w pełnym zakresie obojgu rodzicom. Jeżeli jednak wymaga tego dobro dziecka, Sąd może orzec o zawieszeniu, ograniczeniu lub pozbawieniu władzy rodzicielskiej ...


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Ozorków

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Ozorków i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekReprezentacja klientów w sądzie oraz kompleksowe doradztwo prawne - Adwokaci wspierają klientów w trudnej sprawie spornej oraz udzielają porad, Najczęściej obsługują szereg spraw o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej, majątkowej, spadkowej, karnej).

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto