Rozwód

i Podział majątku
Bielsk Podlaski

85 688 14 60

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Bielsk Podlaski

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Bielsk Podlaski

690 946 408

Zimnoch W. Kancelaria notarialna

Mickiewicza 50 lok. 54
17-100 Bielsk Podlaski
telefon: 85 730 36 12
Zamów wizytę
woj. podlaskie
email: waldemarzimnoch@interia.pl
www:
Facebook: Zimnoch W. Kancelaria notarialna, Bielsk Podlaski Facebook: Zimnoch W. Kancelaria notarialna, Bielsk Podlaski - brak danych Linkedin: Zimnoch W. Kancelaria notarialna, Bielsk Podlaski - brak danych Instagram: Zimnoch W. Kancelaria notarialna, Bielsk Podlaski> - brak danych Twitter: Zimnoch W. Kancelaria notarialna, Bielsk Podlaski - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Bielsk Podlaski


Rozwadowski Artur. Kancelaria adwokacka

Kościuszki 10 lok. 6, 17-100 Bielsk Podlaski

tel: 606973072

email: artur@osiedle.net.pl

Kancelaria Prawna Radca Prawny Katarzyna Ewa Sawicka

Dubiażyńska 31 a, 17-100 Bielsk Podlaski

tel: 85 833 16 19

email: kancelaria_k.sawicka@wp.pl

Adwokat Ewelina Strzyżewska-Racewicz. Kancelaria Adwokacka

ul. Mickiewicza 58 lok. 7, 17-100 Bielsk Podlaski

tel: 85 730 90 33; 690 949 467

email: adw.eracewicz@wp.pl

Kurianowicz Andrzej, radca prawny. Kancelaria

Konopnickiej 2, 17-100 Bielsk Podlaski

tel: 609838238

email: akurianowicz@poczta.onet.pl

Sierocka Zofia. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

3 Maja 17 lok. 306, 17-100 Bielsk Podlaski

tel: 85 730 47 87

email: bielsk.podlaski1@komornik.pl

Sierocka Zofia. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Mickiewicza 33, 17-100 Bielsk Podlaski

tel: 85 730 47 87

email: bielsk.podlaski1@komornik.pl

Malinowski Robert, adwokat

3 Maja 6, 17-100 Bielsk Podlaski

tel: 85 730 89 92

email: dorotamalina@poczta.onet.pl

Sawicka Katarzyna, radca prawny. Kancelaria

Dubiażyńska 31a, 17-100 Bielsk Podlaski

tel: 605955505

email: kancelaria_k.sawicka@wp.eu

Walędziak Małgorzata, notariusz. Kancelaria

Kościuszki 16a, 17-100 Bielsk Podlaski

tel: 85 730 54 20

email: kancelaria-bielskpodlaski@wp.pl

Wienconek Marek. Kancelaria notarialna

Mickiewicza 41 lok. 1, 17-100 Bielsk Podlaski

tel: 85 730 54 96

email: m.wienconek@notariat.bielskpodlaski.plPRAWNIK RADZI


Przesłanki orzeczenia rozwodu, separacji

Przesłanki orzeczenia rozwodu, separacji

Kodeks rodzinny i opiekuńczy w art. 56 § 1 wymienia dwie pozytywne przesłanki rozwodu, tj. zupełność i trwałość rozkładu pożycia, przy założeniu, że muszą one wystąpić łącznie.Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Bielsk Podlaski

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Bielsk Podlaski i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne, reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad oraz wspierają klientów w trudnych sprawach spornych. Obsługują zazwyczaj wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy karnej, majątkowej, rozwodowej). W zależności od nabytej praktyki i doświadczenia, prawnicy mają możliwość wybierania różnych specjalizacji, takich jak prawo cywilne (majątkowe, rodzinne, spadkowe), prawo pracy, prawo podatkowe, karne wykonawcze, międzynarodowe i tak dalej. Każda z tych specjalizacji wymaga od prawników posiadania szczególnych umiejętności i wiedzy, aby skutecznie pomagać swoim klientom. Dzięki temu prawnicy są w stanie lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej w różnych dziedzinach.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto