Rozwód

i Podział majątku
Olkusz

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Olkusz

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Olkusz

690 946 408

Victor s.c. Kancelaria prawnicza

Ponikowska 12
32-300 Olkusz
telefon: 604551420
Zamów wizytę
woj. małopolskie
email: victor@prawo.olkusz.pl
www:
Facebook: Victor s.c. Kancelaria prawnicza, Olkusz Facebook: Victor s.c. Kancelaria prawnicza, Olkusz - brak danych Linkedin: Victor s.c. Kancelaria prawnicza, Olkusz - brak danych Instagram: Victor s.c. Kancelaria prawnicza, Olkusz> - brak danych Twitter: Victor s.c. Kancelaria prawnicza, Olkusz - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Olkusz


Kancelaria Adwokacka Monika Szczepara

ul. Górnicza 2, 32-300 Olkusz

tel: +48 600 047 178

email:

Machejek Maria. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym.

Króla Kazimierza Wielkiego 61, 32-300 Olkusz

tel: 32 643 30 39

email: kimornik.olkusz@wp.pl

strona www

Kancelaria Adwokacka Adwokat Krzysztof Roś

ul. Króla Kazimierza Wielkiego 29/46, 32-300 Olkusz

tel: 602659383

email: adwokat@krzysztofros.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Radca prawny Paweł Pędras

ul. Króla Kazimierza Wielkiego 29 lok. 37, 32-305 Olkusz

tel: 791555011

email: radca@pedras.com.pl

Banyś Tomasz, adwokat

Króla Kazimierza Wielkiego 36, 32-300 Olkusz

tel: 32 643 02 83

email: adwokaciolkusz@gmail.com

Cebo Jolanta, adwokat

Króla Kazimierza Wielkiego 36, 32-300 Olkusz

tel: 32 643 02 83

email: adwokaciolkusz@gmail.com

Kaman Stefan, adwokat

Króla Kazimierza Wielkiego 36, 32-300 Olkusz

tel: 32 643 02 83

email: adwokaciolkusz@gmail.com

Sobczuk Maria, adwokat

Króla Kazimierza Wielkiego 36, 32-300 Olkusz

tel: 32 643 02 83

email: adwokaciolkusz@gmail.com

Pędras Paweł. Kancelaria adwokacka

Króla Kazimierza Wielkiego 29 lok. 37, 32-300 Olkusz

tel: 791555011

email: adwokat@pedras.com.pl

Kancelaria Notarialna Ewa Grot - Notariusz

Króla Kazimierza Wielkiego 29 lok. 2, 32-300 Olkusz

tel: 32 762 25 22

email: dziurzynska.ewa@gmail.comPRAWNIK RADZI


Skutki doręczenia pozwu

Skutki doręczenia pozwu

Chwila doręczenia pozwu rodzi dla pozwanego szereg konsekwencji wynikających z prawa cywilnego. Należy do nich m.in. zawiśnięcie sporu. Oznacza to, że w toku przedmiotowej sprawy nie można między tymi samymi stronami, wszcząć nowego postępowania o to samo roszczenie. Doręczenie pozwu daje również pozwanemu ...


Zmiana wniesionego powództwa

Zmiana wniesionego powództwa

Wniesione powództwo można zmienić. Zmiana taka jest jednak dopuszczalna tylko wtedy, gdy nie ma wpływu na właściwość sądu. Powinna ona dotyczyć istotnych elementów, tj. wniesionego żądania oraz podstawy powództwa. W praktyce Wniesione powództwo można zmienić. Zmiana taka jest jednak dopuszczalna tylko wtedy, gdy nie ma wpływu..


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Olkusz

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Olkusz i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekReprezentacja klientów w sądzie oraz kompleksowe doradztwo prawne - Adwokaci wspierają klientów w trudnej sprawie spornej oraz udzielają porad, Najczęściej obsługują szereg spraw o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej, majątkowej, spadkowej, karnej).

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto