Rozwód

i Podział majątku
Wałcz

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Wałcz

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Wałcz

690 946 408

Lebiedź Zbigniew, adwokat. Kancelaria radcy prawnego

Towarowa 7
78-600 Wałcz
telefon: 604301260
Zamów wizytę
woj. zachodniopomorskie
email: zbigniew.lebiedz@interia.pl
www:
Facebook: Lebiedź Zbigniew, adwokat. Kancelaria radcy prawnego, Wałcz Facebook: Lebiedź Zbigniew, adwokat. Kancelaria radcy prawnego, Wałcz - brak danych Linkedin: Lebiedź Zbigniew, adwokat. Kancelaria radcy prawnego, Wałcz - brak danych Instagram: Lebiedź Zbigniew, adwokat. Kancelaria radcy prawnego, Wałcz> - brak danych Twitter: Lebiedź Zbigniew, adwokat. Kancelaria radcy prawnego, Wałcz - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Wałcz


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Wadim Gościk

ul. Królowej Jadwigi 1, 78-600 Wałcz

tel: 67 258 29 68

email: walcz@komornik.pl

strona www

Wołodkowicz Grzegorz. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Kościelna 2 lok. 2, 78-600 Wałcz

tel: 67 250 92 56

email: walcz2@komornik.pl

Tarka Bogusław, notariusz. Kancelaria notarialna

Pocztowa 10 lok. 1, 76-600 Wałcz

tel: 67 258 29 89

email: boguslaw.tarka@izbanotarialna.szczecin.pl

Skrzypczak Cezary, adwokat. Kancelaria adwokacka

Kilińszczaków 17 lok. 201, 78-600 Wałcz

tel: 67 250 06 53

email: cezary.skrzypczak@inetia.pl

Skrzypczak Cezary. Kancelaria adwokacka

Kościelna 2 lok. 1, 78-600 Wałcz

tel: 67 250 06 53

email: cezaryskrzypczak@poczta.onet.pl

Koteras Ewa, radca prawny. Kancelaria

Bydgoska 7 -9 lok. 10, 78-600 Wałcz

tel: 604793051

email: ewakoteras@go2.pl

Michalski Grzegorz, notariusz. Kancelaria notarialna

Bankowa 9 lok. 1, 78-600 Wałcz

tel: 67 258 68 02

email: grzegorz.michalski@izbanotarialna.szczecin.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Kaliszczak

Sądowa 1 lok. 7a, 78-600 Wałcz

tel: 67 387 38 56

email: kancelaria@kaliszczak.eu

Lubik Michał. Kancelaria adwokacka

Sądowa 1 lok. 7b, 78-600 Wałcz

tel: 67 258 03 70

email: m.lubik@wp.pl

Kancelaria adwokacka Lenart Mieczysław

Pocztowa 10 lok. 2, 78-600 Wałcz

tel: 67 387 11 89

email: mieczyslaw.lenart@poczta.onet.plPRAWNIK RADZI


Przesłanki orzeczenia rozwodu, separacji

Przesłanki orzeczenia rozwodu, separacji

Kodeks rodzinny i opiekuńczy w art. 56 § 1 wymienia dwie pozytywne przesłanki rozwodu, tj. zupełność i trwałość rozkładu pożycia, przy założeniu, że muszą one wystąpić łącznie.


Oświadczenie spadkowe - jak uchylić się od skutków jego niezłożenia

Oświadczenie spadkowe - jak uchylić się od skutków jego niezłożenia

Przepisy Kodeksu cywilnego dają spadkobiercy kilka możliwości na ustosunkowanie się do przypadającego im w udziale spadku. Przede wszystkim spadkobierca może przyjąć spadek bez ograniczenia odpowiedzialności za długi, czyli przyjąć spadek wprost, bądź przyjąć spadek z ograniczeniem tej...


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Wałcz

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Wałcz i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekKompleksowe doradztwo prawne a także reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci wspierają klientów w trudnej sprawie spornej i udzielają porad. Najczęściej obsługują typowe sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej). Jednakże aby lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej, w zależności od nabytej praktyki i doświadczenia zawodowego, prawnicy mogą mieć różne specjalizacje, takie jak prawo pracy, prawo cywilne, karne wykonawcze, prawo podatkowe, międzynarodowe i inne.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto