Rozwód

i Podział majątku
Lubin

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Lubin

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Lubin

690 946 408

Krislex Kancelarie Doradców Prawnych.

Sikorskiego 28
59-300 Lubin
telefon: 76 745 44 08
Zamów wizytę
woj. dolnośląskie
email: lublin@krislex.pl
www:
Facebook: Krislex Kancelarie Doradców Prawnych., Lubin Facebook: Krislex Kancelarie Doradców Prawnych., Lubin - brak danych Linkedin: Krislex Kancelarie Doradców Prawnych., Lubin - brak danych Instagram: Krislex Kancelarie Doradców Prawnych., Lubin> - brak danych Twitter: Krislex Kancelarie Doradców Prawnych., Lubin - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Lubin


Buba Grzegorz. Kancelaria Adwokacka

Odrodzenia 36 lok. 1, 59-300 Lubin

tel: 768465657

email: gbuba.kancelaria@gmail.com

strona www

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Zajączkowski

Pawia 66 a, 59-300 Lubin

tel: 504807120

email: zajaczkowski.kancelaria@wp.pl

strona www

Kowalczyk Zbigniew. Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym.

Odrodzenia 16 lok. 2, 59-300 Lubin

tel: 76 841 51 00

email: lubin3@komornik.pl

strona www

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Konrad Klemaszewski

ul. Armii Krajowej 14A, 59-300 Lubin

tel: 76 846 47 87

email: lubin.klemaszewski@komornik.pl

strona www

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym. Agnieszka Walaszczyk-Buba

Odrodzenia 2 lok. 2, 59-300 Lubin

tel: 506156886

email: lubin.walaszczyk@komornik.pl

strona www

Kancelaria Adwokacka adwokaci Dariusz Niedźwiedź i Iwona Sarna

ul. Sikorskiego 48, 59-300 Lubin

tel: 76 844 44 54

email: is@kancelaria-adwokat.com.pl

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mirosława Szczęśniak

ul. Armii Krajowej 28, 59-300 Lubin

tel: 76 841 22 05

email: kanc_adw_szczesniak@interia.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Andrzej Krauze

ul. Parkowa 8P, 59-300 Lubin

tel: 727696590

email: kancelaria@prawnikkrauze.pl

Kancelaria Adwokacka Kazimierz Hulewicz

ul. Piłsudskiego 4, 59-300 Lubin

tel: brak danych

email: kancelariahulewicz@wp.pl

Spolex. Mastalski Janusz

Odrodzenia 2a/7, 59-301 Lubin

tel: brak danych

email: spolextm@wp.plPRAWNIK RADZI


Jakie są fromalności spadkowe?

Prawnik, radca prawny czy adwokat - kto pomoże?

Gdy mamy jakiś problem prawny bardzo często nie wiemy, do kogo z nim się zwrócić. Do prawnika, adwokata, a może do radcy prawnego? Czy te zawody czymkolwiek się różnią? A może to tylko kwestia nazewnictwa i nie ma znaczenia, do kogo się zwrócimy?


Umowa pożyczki

Umowa pożyczki - elementy charakteryzujące umowę pożyczki

Przez umowę pożyczki dający pożyczkę zobowiązuje się przenieść na własność biorącego określoną ilość pieniędzy albo rzeczy oznaczonych tylko co do gatunku, biorący zaś zobowiązuje się zwrócić tę samą ilość pieniędzy albo tę samą ilość rzeczy...


Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Lubin

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Lubin i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne, reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad oraz wspierają klientów w trudnych sprawach spornych. Obsługują zazwyczaj wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy karnej, majątkowej, rozwodowej). W zależności od nabytej praktyki i doświadczenia, prawnicy mają możliwość wybierania różnych specjalizacji, takich jak prawo cywilne (majątkowe, rodzinne, spadkowe), prawo pracy, prawo podatkowe, karne wykonawcze, międzynarodowe i tak dalej. Każda z tych specjalizacji wymaga od prawników posiadania szczególnych umiejętności i wiedzy, aby skutecznie pomagać swoim klientom. Dzięki temu prawnicy są w stanie lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej w różnych dziedzinach.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto