Rozwód

i Podział majątku
Olkusz

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Olkusz

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Olkusz

690 946 408

Krajewski Zbigniew, adwokat. Kancelaria

Króla Kazimierza Wielkiego 12
32-300 Olkusz
telefon: 32 645 42 54
Zamów wizytę
woj. małopolskie
email: zbigniew.krajewski@adwokatura.pl
www:
Facebook: Krajewski Zbigniew, adwokat. Kancelaria, Olkusz Facebook: Krajewski Zbigniew, adwokat. Kancelaria, Olkusz - brak danych Linkedin: Krajewski Zbigniew, adwokat. Kancelaria, Olkusz - brak danych Instagram: Krajewski Zbigniew, adwokat. Kancelaria, Olkusz> - brak danych Twitter: Krajewski Zbigniew, adwokat. Kancelaria, Olkusz - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Olkusz


Kancelaria Adwokacka Monika Szczepara

ul. Górnicza 2, 32-300 Olkusz

tel: +48 600 047 178

email:

Machejek Maria. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym.

Króla Kazimierza Wielkiego 61, 32-300 Olkusz

tel: 32 643 30 39

email: kimornik.olkusz@wp.pl

strona www

Kancelaria Adwokacka Adwokat Krzysztof Roś

ul. Króla Kazimierza Wielkiego 29/46, 32-300 Olkusz

tel: 602659383

email: adwokat@krzysztofros.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Radca prawny Paweł Pędras

ul. Króla Kazimierza Wielkiego 29 lok. 37, 32-305 Olkusz

tel: 791555011

email: radca@pedras.com.pl

Banyś Tomasz, adwokat

Króla Kazimierza Wielkiego 36, 32-300 Olkusz

tel: 32 643 02 83

email: adwokaciolkusz@gmail.com

Cebo Jolanta, adwokat

Króla Kazimierza Wielkiego 36, 32-300 Olkusz

tel: 32 643 02 83

email: adwokaciolkusz@gmail.com

Kaman Stefan, adwokat

Króla Kazimierza Wielkiego 36, 32-300 Olkusz

tel: 32 643 02 83

email: adwokaciolkusz@gmail.com

Sobczuk Maria, adwokat

Króla Kazimierza Wielkiego 36, 32-300 Olkusz

tel: 32 643 02 83

email: adwokaciolkusz@gmail.com

Pędras Paweł. Kancelaria adwokacka

Króla Kazimierza Wielkiego 29 lok. 37, 32-300 Olkusz

tel: 791555011

email: adwokat@pedras.com.pl

Kancelaria Notarialna Ewa Grot - Notariusz

Króla Kazimierza Wielkiego 29 lok. 2, 32-300 Olkusz

tel: 32 762 25 22

email: dziurzynska.ewa@gmail.comPRAWNIK RADZI


Skutki doręczenia pozwu

Skutki doręczenia pozwu

Chwila doręczenia pozwu rodzi dla pozwanego szereg konsekwencji wynikających z prawa cywilnego. Należy do nich m.in. zawiśnięcie sporu. Oznacza to, że w toku przedmiotowej sprawy nie można między tymi samymi stronami, wszcząć nowego postępowania o to samo roszczenie. Doręczenie pozwu daje również pozwanemu ...Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Olkusz

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Olkusz i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekReprezentacja klientów w sądzie oraz kompleksowe doradztwo prawne - Adwokaci wspierają klientów w trudnej sprawie spornej oraz udzielają porad, Najczęściej obsługują szereg spraw o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy rozwodowej, majątkowej, spadkowej, karnej).

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto