Rozwód

i Podział majątku
Zakopane

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Zakopane

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Zakopane

690 946 408

Goetel Magdalena. Kancelaria adwokacka.

Łukaszówki 4
34-500 Zakopane
telefon: 606986792
Zamów wizytę
woj. małopolskie
email: magdagoetel@interia.pl
www:
Facebook: Goetel Magdalena. Kancelaria adwokacka., Zakopane Facebook: Goetel Magdalena. Kancelaria adwokacka., Zakopane - brak danych Linkedin: Goetel Magdalena. Kancelaria adwokacka., Zakopane - brak danych Instagram: Goetel Magdalena. Kancelaria adwokacka., Zakopane> - brak danych Twitter: Goetel Magdalena. Kancelaria adwokacka., Zakopane - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Zakopane


Łukaszczyk Weronika. Kancelaria Adwokacka.

Kościuszki 15, 34-500 Zakopane

tel: 669937399

email: adwokat-lukaszczyk@wp.pl

Skrzekut Anna. Kancelaria Adwokacka

al. 3 Maja 31, 34-500 Zakopane

tel: 18 200 06 30

email: adwokat.skrzekut@wp.pl

Marta Nartowska Kancelaria Adwokacka

Nowotarska 19 /8, 34-500 Zakopane

tel: brak danych

email: biuro@adwokat-nartowska.pl

Kancelaria Notarialna Jolanta Sawera-fryźlewicz Notariusz

Krupówki 17, 34-500 Zakopane

tel: 18 206 88 90

email: j.fryzlewicz@vp.pl

Pasierb Joanna. Kancelaria notarialna

Krupówki 48, 34-500 Zakopane

tel: 18 200 04 75

email: joanna.pasierb@kin.pl

Nędza Kazimierz. Kancelaria radcy prawnego

Strążyska 21a, 34-500 Zakopane

tel: 608600400

email: kancelaria.knedza@op.pl

Podsiadło Łukasz, adwokat. Kancelaria

Kościuszki 8 lok. 1, 34-500 Zakopane

tel: 607104474

email: kancelaria.podsiadlo@interia.pl

Machajewski Stanisław, adwokat. Kancelaria

Kościuszki 2, 34-500 Zakopane

tel: 18 206 44 67

email: kancelaria@machajewski.pl

Tomasz Studniowski Kancelaria Adwokacka

Chramcówki 15g lok. 5, 34-500 Zakopane

tel: 18 201 72 88

email: kancelaria@studniowski.pl

Kancelaria Adwokacka Marek Ziemianin

Chramcówki 15g lok. 5, 34-500 Zakopane

tel: 604781011

email: m.ziemianin@op.plPRAWNIK RADZI


Przesłanki orzeczenia rozwodu, separacji

Przesłanki orzeczenia rozwodu, separacji

Kodeks rodzinny i opiekuńczy w art. 56 § 1 wymienia dwie pozytywne przesłanki rozwodu, tj. zupełność i trwałość rozkładu pożycia, przy założeniu, że muszą one wystąpić łącznie.Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Zakopane

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Zakopane i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekDoradztwo prawne, reprezentacja klientów w sądzie - Adwokaci udzielają porad oraz wspierają klientów w trudnych sprawach spornych. Obsługują zazwyczaj wszystkie sprawy o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie sprawy karnej, majątkowej, rozwodowej). W zależności od nabytej praktyki i doświadczenia, prawnicy mają możliwość wybierania różnych specjalizacji, takich jak prawo cywilne (majątkowe, rodzinne, spadkowe), prawo pracy, prawo podatkowe, karne wykonawcze, międzynarodowe i tak dalej. Każda z tych specjalizacji wymaga od prawników posiadania szczególnych umiejętności i wiedzy, aby skutecznie pomagać swoim klientom. Dzięki temu prawnicy są w stanie lepiej zrozumieć i wspierać osoby potrzebujące pomocy prawnej w różnych dziedzinach.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto