Rozwód

i Podział majątku
Legionowo

883 586 966

Zachowek

i postępowanie spadkowe
Legionowo

793 411 213

Kredyty CHF

Unieważnienie umów CHF
Legionowo

690 946 408

Drobiecki Witold. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

Warszawska 60b
05-120 Legionowo
telefon: 22 423 19 48
Zamów wizytę
woj. mazowieckie
email: legionowo.drobiecki@komornik.pl
www:
Facebook: Drobiecki Witold. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym, Legionowo Facebook: Drobiecki Witold. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym, Legionowo - brak danych Linkedin: Drobiecki Witold. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym, Legionowo - brak danych Instagram: Drobiecki Witold. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym, Legionowo> - brak danych Twitter: Drobiecki Witold. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym, Legionowo - brak danych

Zakres usług, specjalizacja: (dodaj)


Opinie: (dodaj opinię)


Inne w mieście Legionowo


Zarzecki Dariusz. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Legionowie.

Reymonta 6 b, 05-120 Legionowo

tel: 603812500

email: legionowo.zarzecki@komornik.pl

strona www

Agata Dzienis Węglewska Kancelaria Notarialna

marsz. Piłsudskiego 29, 05-120 Legionowo

tel: 22 774 59 16

email: dzienis@notariusze.waw.pl

strona www

Kancelaria Radcy Prawnego Adam Grzegorz Karolak

Paderewskiego 4D, 05-120 Legionowo

tel: 606904250

email: kancelaria@pactum.com.pl

strona www

Kalinowski Jarosław. Kancelaria adwokacka

Jana III Sobieskiego 45, 05-120 Legionowo

tel: 22 772 00 12

email: adw.jaroslaw.kalinowski@wp.pl

Bąk Bonifacy W. Kancelaria adwokacka

Jana III Sobieskiego 47a, 05-120 Legionowo

tel: 22 774 65 55

email: adwokat.bak@wa.home.pl

Kancelaria adwokacka

Jana III Sobieskiego 47a, 05-120 Legionowo

tel: 22 784 72 77

email: adwokat.bak@wa.home.pl

Łazęcka Joanna, adwokat

Grzybowa 21e lok. 5, 05-120 Legionowo

tel: 698635472

email: adwokat.lazecka@interia.eu

Łazęcka Joanna, adwokat. Kancelaria

Reymonta 11, 05-120 Legionowo

tel: 698635472

email: adwokat.lazecka@interia.eu

Modrzejewski Michał, adwokat

marsz. Piłsudskiego 3, 05-120 Legionowo

tel: 519154790

email: adwokat@modrzejewski.com.pl

Kancelaria Adwokacka adwokat Aleksandra Tarasek - Zatyka.

Sienkiewicza 10 lok, 301, 05-120 Legionowo

tel: 733 882 882

email: biuro@legionowoadwokat.plPRAWNIK RADZI


Cofanie, korekta, wymiana licznika. Nowe przepisy od 2020

Cofanie, korekta lub wymiana licznika. Nowe przepisy od 2020 r.

Z dniem 1 stycznia 2020 r. wchodzą w życie nowe przepisy ustawy Prawo o ruchu drogowym dotyczące przeciwdziałaniu w manipulowaniu licznikiem (a w zasadzie drogomierzem) każdego zarejestrowanego na terytorium naszego kraju pojazdu. Zgodnie z informacją zawartą na stronie cepik.gov.pl, od tego dnia...Więcej artykułów
Dobry adwokat, radca prawny, kancelaria adwokacka w Legionowo

Aby powierzyć prowadzenie sprawy (rozwodowej, karnej, spadkowej, gospodarczej) warto posłużyć się informacjami na temat jej funkcjonowania. Aby znaleźć 10 najlepszych adwokatów w Legionowo i okolicach, którzy udzielą rzetelnych konsultacji, możesz zadzwonić na naszą infolinię, a my spróbujemy dobrać prawnika do Twoich potrzeb.

Możesz skorzystać z usług specjalisty, który świadczy kompleksową obsługę i usługi prawne, w sprawach dotyczących rozwodu, podział majątku dorobkowego (podział majątku wspólnego) i każdej sprawy majątkowej. Wybierz Twojego specjalistę korzystając z informacji na naszych stronach lub po prostu zadzwoń - nasz zespół Ci pomoże.

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza zapytań on-line

Wyślij
PRAWNIK, RADCA PRAWNY CZY ADWOKAT - KTO POMOŻE?

Zawodami, które zajmują się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej są adwokaci i radcy prawni.

Adwokatem jest osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze i po zdobyciu przez nią kilkuletniego doświadczenia zawodowego, najczęściej w formie aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę jako członek właściwej miejscowo Okręgowej Izby Adwokackiej. Adwokaci mogą udzielać porad prawnych, opinii, sporządzać pisma procesowe, a przede wszystkim reprezentować swojego klienta przed każdym sądem, w każdej sprawie cywilnej, karnej lub administracyjnej. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i ponosi odpowiedzialność dyscyplinarną za ewentualne uchybienia w wykonywaniu zawodu. Wiąże go obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z którego to obowiązku nie może zostać zwolniony. Prowadzi działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, najczęściej w formie Kancelari Adwokackiej.

Zawodem podobnym do adwokata jest zawód radców prawnych. Radcy prawni to osoby, które ukończyły aplikację radcowską jednak nie muszą prowadzić działalności i czynności we własnym imieniu i na własny rachunek. Może również pozostawać w stosunku pracy i podległości służbowej. W takiej sytuacji nie może pełnić funkcji obrońcy w sprawach karnych.

Podsumowując: każdy adwokat i radca prawny jest prawnikiem. Ale nie każdy prawnik jest profesjonalnym advokatem lub radcą prawnym!Zakres usług: Prawo karne, prawo cywilne, pracy, rozwód, podział majątku, spadek, zachowekReprezentacja klientów w sądzie lub doradztwo prawne - Adwokaci wspierają klientów w trudnych sprawach spornych oraz udzielają porad. Zazwyczaj obsługują każdą sprawę o charakterze prawnym (np. pomagają w trakcie rozwodu i podziału majątku, uzyskania spadku lub zachowku). W zależności doświadczenia i praktyki, prawnicy mogą posiadać różne specjalizacje takie jak na przykład prawo pracy, podatkowe, prawo cywilne - rodzinne i majątkowe (np. rozwód i podział majątku) oraz spadkowe (spadek, zachowek), karne wykonawcze, podatkowe, międzynarodowe, itp.

Znajdź prawnika

województwo dolnośląskie województwo kujawsko-pomorskie województwo lubelskie województwo lubuskie województwo łódzkie województwo małopolskie województwo mazowieckie województwo opolskie województwo podkarpackie województwo podlaskie województwo pomorskie województwo śląskie województwo świętokrzyskie województwo warmińsko-mazurskie województwo wielkopolskie województwo zachodniopomorskie

Wyszukaj według województwa
wybierz województwo
lub wybierz interesujące Cię miasto